Nie umier
This was published in the following publications on 19.10.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 19.10.2005:
Nowosci
„Nie umiera ten
kto pozostaje w sercach i pamięci”
14 października 2005 roku odszedł na zawsze wielki przyjaciel Torunia i animator życia kulturalnego
BENEDYKT LESZCZYŃSKI
Żył i pracował według maksymy „tyle jesteście warci, ile potraficie dać innym”.
Pozostaje po Nim pamięć i Jego wielkie dzieło.
Rodzinie i bliskim składamy szczere i głębokie wyrazy współczucia.
Grzegorz Grabowski
Dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta
wraz ze współpracownikami
End of content
No more pages to load