Stanisław Wilkoń
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2012
Dziennik Polski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.10.2012
Dziennik Polski
Głęboko zasmuceni żegnamy
Dr. med. Stanisława Wilkonia
Specjalistę chorób wewnętrznych, kardiologa,
wieloletniego Dyrektora Szpitala im. S. Żeromskiego
w latach 1963–1989.
Nieodżałowany Kolega i Przyjaciel,
wychowawca kadr medycznych,
ceniony specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i kardiologii.
Człowiek wielkiego serca i formatu, humanista, dla którego dobro Pacjenta było najwyższym prawem.
Rodzinie i Bliskim
oraz wszystkim dotkniętym tą niepowetowaną i bolesną stratą
składamy
najszczersze wyrazy głębokiego współczucia i żalu.
Żegnaj, Wielki Dyrektorze.
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Specjalistycznego
im. Stefana Żeromskiego w Krakowie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Renata
13 l
Jolanta
13 l