Stanisław Wilkoń
This was published in the following publications on 03.10.2012:
Dziennik Polski
This was published in the following publications on 03.10.2012:
Dziennik Polski
Głęboko zasmuceni żegnamy
Dr. med. Stanisława Wilkonia
Specjalistę chorób wewnętrznych, kardiologa,
wieloletniego Dyrektora Szpitala im. S. Żeromskiego
w latach 1963–1989.
Nieodżałowany Kolega i Przyjaciel,
wychowawca kadr medycznych,
ceniony specjalista w dziedzinie chorób wewnętrznych i kardiologii.
Człowiek wielkiego serca i formatu, humanista, dla którego dobro Pacjenta było najwyższym prawem.
Rodzinie i Bliskim
oraz wszystkim dotkniętym tą niepowetowaną i bolesną stratą
składamy
najszczersze wyrazy głębokiego współczucia i żalu.
Żegnaj, Wielki Dyrektorze.
Dyrekcja i Pracownicy
Szpitala Specjalistycznego
im. Stefana Żeromskiego w Krakowie
End of content
No more pages to load
Renata
13yrs
Jolanta
13yrs