Dziękujemy
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.05.2005
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.05.2005
Express Bydgoski
Dziękujemy wszystkim,którzy uczestniczyli w ceremonii pożegnalnej,mojego kochanego męża,naszego najdroższego Ojca i Dziadka ś.p.STEFANA JASKÓLSKIEGO podoficera Wojska Polskiego,uczestnika kampanii wrześniowej.Msza św. za duszę odbędzie się 12.05.2005r o godz.7.00 w kościele parafialnym św.Wincenta a'Paulo przy ul.Ossolińskich 2. w smutku pogrążona rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia