Dziękujemy
This was published in the following publications on 09.05.2005:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 09.05.2005:
Express Bydgoski
Dziękujemy wszystkim,którzy uczestniczyli w ceremonii pożegnalnej,mojego kochanego męża,naszego najdroższego Ojca i Dziadka ś.p.STEFANA JASKÓLSKIEGO podoficera Wojska Polskiego,uczestnika kampanii wrześniowej.Msza św. za duszę odbędzie się 12.05.2005r o godz.7.00 w kościele parafialnym św.Wincenta a'Paulo przy ul.Ossolińskich 2. w smutku pogrążona rodzina
End of content
No more pages to load