Rodzinie i Bliskim Janiny Gitcher

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.04.2010
Kurier Poranny

<p>Z wielkim żalem żegnamy ŚP Janinę Gitcher naszą Szefową, najlepszą koleżankę, cenionego specjalistę , wartościowego człowieka o wielkim autorytecie moralnym i zawodowym. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają: Pracownice z Kwestury Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku</p>

Z wielkim żalem żegnamy ŚP Janinę Gitcher naszą Szefową, najlepszą koleżankę, cenionego specjalistę , wartościowego człowieka o wielkim autorytecie moralnym i zawodowym. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają: Pracownice z Kwestury Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Chmielewska Narcyza


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżbieta Smoleńska


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kwestura


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

SAWICKA WIESŁAWA


16 l

<p>Spieszmy się kochać ludzi, za szybko odchodzą...</p> <p>Janko, odeszłaś za szybko, mimo że od naszej 7-letniej wspólpracy w Akademii minęło 8 lat, byliśmy w stałym kontakcie, i dlatego ta wiadomość wstrząsneła bardzo mną i grupą tych, którzy wówczas tworzyli z Tobą grono prawdziwych przyjaciół. Na ręce Twoich Bliskich przekazuję kondolencje od Sławka, Basi i Ewy z Gdańska, Ewy z Bydgoszczy, Andrzeja i Danki z Lublina, Zdzisia i Marii oraz Zbyszka i Haliny z Warszawy, Artura i Eli z Wrosławia, Bogdana i Basi z Poznania, Jurka i Joli ze Szczecina, Ewy i Staszka z Krakowa, Staszka i Małgosi z Łodzi - a także od naszego JM Rektora prof. Zbigniewa Puchalskiego- na jego osobistą prośbę i kończąc - od siebie. Zapamiętamy Ciebie zawsze uśmiechniętą, jak na tym zdjęciu.Dziękuję za te 7 lat bezpośredniej i 8 lat konsultacyjnej współpracy. Twój kolega, były szef i dyrektor - Tomasz Goździkiewicz</p>


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia