Rodzinie i Bliskim Janiny Gitcher

This was published in the following publications on 16.04.2010:
Kurier Poranny

<p>Z wielkim żalem żegnamy ŚP Janinę Gitcher naszą Szefową, najlepszą koleżankę, cenionego specjalistę , wartościowego człowieka o wielkim autorytecie moralnym i zawodowym. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają: Pracownice z Kwestury Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku</p>

Z wielkim żalem żegnamy ŚP Janinę Gitcher naszą Szefową, najlepszą koleżankę, cenionego specjalistę , wartościowego człowieka o wielkim autorytecie moralnym i zawodowym. Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają: Pracownice z Kwestury Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Chmielewska Narcyza


16yrs

Image chosen by user

Elżbieta Smoleńska


16yrs

Image chosen by user

Kwestura


16yrs

Image chosen by user

SAWICKA WIESŁAWA


16yrs

<p>Spieszmy się kochać ludzi, za szybko odchodzą...</p> <p>Janko, odeszłaś za szybko, mimo że od naszej 7-letniej wspólpracy w Akademii minęło 8 lat, byliśmy w stałym kontakcie, i dlatego ta wiadomość wstrząsneła bardzo mną i grupą tych, którzy wówczas tworzyli z Tobą grono prawdziwych przyjaciół. Na ręce Twoich Bliskich przekazuję kondolencje od Sławka, Basi i Ewy z Gdańska, Ewy z Bydgoszczy, Andrzeja i Danki z Lublina, Zdzisia i Marii oraz Zbyszka i Haliny z Warszawy, Artura i Eli z Wrosławia, Bogdana i Basi z Poznania, Jurka i Joli ze Szczecina, Ewy i Staszka z Krakowa, Staszka i Małgosi z Łodzi - a także od naszego JM Rektora prof. Zbigniewa Puchalskiego- na jego osobistą prośbę i kończąc - od siebie. Zapamiętamy Ciebie zawsze uśmiechniętą, jak na tym zdjęciu.Dziękuję za te 7 lat bezpośredniej i 8 lat konsultacyjnej współpracy. Twój kolega, były szef i dyrektor - Tomasz Goździkiewicz</p>


16yrs

End of content

No more pages to load