Ludzie ży
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.08.2009
Dziennik Bałtycki
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.08.2009
Dziennik Bałtycki
„Ludzie żyją dopóki ktoś o Nich pamięta” Msza św. w intencji śp. Elżbiety Lato w siódmą rocznicę odejścia do wieczności zostanie odprawiona 31 sierpnia 2009 r. o godz. 16.00 w kościele pw. św. Elżbiety w Gdańsku. Pogrążeni w smutku rodzice i brat
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia