Ludzie ży
This was published in the following publications on 27.08.2009:
Dziennik Bałtycki
This was published in the following publications on 27.08.2009:
Dziennik Bałtycki
„Ludzie żyją dopóki ktoś o Nich pamięta” Msza św. w intencji śp. Elżbiety Lato w siódmą rocznicę odejścia do wieczności zostanie odprawiona 31 sierpnia 2009 r. o godz. 16.00 w kościele pw. św. Elżbiety w Gdańsku. Pogrążeni w smutku rodzice i brat
End of content
No more pages to load