Zbigniew Błachowiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 16.10.2009
Głos Wielkopolski

Na mnie nie czekajcie
Ja do Was nie wrócę
Do mnie się nie spieszcie
Ja na Was poczekam
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 października 2009 roku
odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ś + p
Zbigniew Błachowiak
lat 63
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę,
17 października 2009 roku o godzinie 10.30 w kościele parafialnym
św. Marcina w Swarzędzu.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu Gortatowo.
W smutku pogrążona
Żona z dziećmi

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dziś Twoje 80 urodziny .... byłby bal ... jest cisza i nieutulony żal .. za tym co minęło bez powrotnie ale jeszcze będzie pięknie tam po drugiej stronie...

M.


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Poste miejsce przy stole pamięć o Tobie ..

GO


5 mies.

Tato to już 16 lat bez Ciebie - tak wiele czasu a moje życie... no cóż - to ciągłe pożegnania z ludźmi, z marzeniami, z wersjami mnie samej - bo już przestały pasować do otaczającej mnie rzeczywistości. W moim życiu po Twoim odejściu po każdym pożegnaniu przychodzi coś nowego i często zupełnie nieoczekiwanego: czasami to zwykłe uśmiechy innych ludzi i ich pomoc często dłoń , nadzieje które wyrastają na najbardziej spękanej ziemi i miłość która nie pyta nas ani o czas ani o miejsce. Tak wiele się zmieniło przez te 16 lat ... dziś już zupełnie inaczej oceniam tamte lata i Twoje życie ... mega trudne i Twoją walkę. Sama mam już 50 lat a jeszcze ciągłe tak dużo do zrobienia .... i czy starczy mi czasu ? Gdy się spotkamy poprowadzisz mnie za rękę i pokażesz piękne Niebo które dostałeś w nagrodę od Boga Wielkiego. Do zobaczenia .....

Gosia


8 mies.

Jedyne co zabiorę z tego świata i Tobie przyniosę w prezencie to moje wspomnienia ... opowiem Ci o podróżach które przeżyłam, opowiem o historii mojego życia , o ludziach których spotkałam ,o rzeczach które dokonałam, o moim bólu i strachu i o wielkiej miłości którą w sercu noszę ... ALE jeszcze nie teraz ..... poczekaj ..... i chroń mnie dalej , chroń jeszcze przed tym co złe

Gosia


11 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
dziś dzień Twoich urodzin , byłby bal .... czuwaj teraz nad nami bo bardzo tego potrzebujemy. Przesyłam Ci Tata moją modlitwę i pamięć na zawsze jesteś w sercu moim

MAŁGORZATA POLAK


1 r

Jeszcze nie ....

Gosia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.” Haruki Murakami 12.10.2024 - to już 15 lat ... a ciągle ten sam smutek

Gosia


1 r

Kochany Tato! Napiszę Ci wiersz. O wielkiej tęsknocie i wielkim morzu łez. O pustych miejscach w których pełno ludzi. O zimnej herbacie, co ją czas ostudził. O chłodnych ramionach i dłoniach skostniałych. Gwiazdach bez nieba, żalu niemałym. Przygasłym słońcu, wyblakłym cieniu. Uczuciach co żyją w każdym wspomnieniu. O życiu które tak bardzo kochałeś. O każdym uśmiechu, który rozdałeś. O słowie życzliwym, pomocnej dłoni. Czasie dla bliskich w tej życia pogoni. O koniach na które z zachwytem patrzyłeś. O tym, że zawsze po prostu byłeś. Kochany Tato! Dziś wiersz Ci napiszę, O wiecznej miłości ubranej w ciszę. I o wspomnieniach które stale żywe i dzięki którym Ja mogę dalej tu żyć bez Ciebie O tym, jak bardzo mi Ciebie brakuje. Czy kawa w niebie lepiej smakuje ?

Gosia


1 r

A kiedy ćmy wieczorem o szyby łopocą, A serce pierś rozrywa niespokojnym biciem – Czy wiesz, co mały świerszczyk gra w kominie nocą? Czy wiesz, że bez Ciebie życie nie jest życiem?”

Gosia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
DZELI NAS TYLKO CZAS ... A ŻYCIE TU NA ZIEMI CORAZ BARDZIEJ TRUDNE CHOĆ JEDNOCZEŚNIE DZIEJE SIĘ TYLE PIĘKNYCH RZECZY .....

GOSIA


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
14 lat minęło ale pamięć o Tobie jest ciągle żywa i wiara w to że się spotkamy ...

Gosia


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
bo śmierć to zbyt mały powód żeby przestać kochać

Gosia


2 l

Jak bardzo smutno Tato ....

Gosia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek na zielonych łąkach

Gosia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w moim sercu

Gosia


3 l

Pamięć jest droższa od słów ... Jesteś zawsze w moim sercu Tato choć dłonią daleki sercu stale bliski ... dziś 13 lat od dnia kiedy odszedłeś tak cicho i niespodziewanie

Gosia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek w krainie bez trosk i trudów Tato ...

Gosia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ISTNIEJEMY DOPÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA ... TATO NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH

Gosia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
nie zastąpi Ciebie nikt ....

Gosia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
CHROŃ NAS PRZED WSZYTKIM CO NAM ZAGRAŻA I U STÓP BOGA WYPROŚĆ POTRZEBNE ŁASKI

Gosia


4 l

Wieczny odpoczynek Tato

Gosia


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wieczny odpoczynek Tato ... a tu na ziemię ześlij Nam trochę nadziei ze będzie ok.

Gosia


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięć o Tobie jest nieustanna ...

Gosia


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Coraz to większe to grono tam na nieba okręgu ....

Gosia


5 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia