Zbigniew Błachowiak

This was published in the following publications on 16.10.2009:
Głos Wielkopolski

Na mnie nie czekajcie
Ja do Was nie wrócę
Do mnie się nie spieszcie
Ja na Was poczekam
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 12 października 2009 roku
odszedł od nas ukochany Mąż, Ojciec, Teść i Dziadek
ś + p
Zbigniew Błachowiak
lat 63
Msza św. pogrzebowa odprawiona zostanie w sobotę,
17 października 2009 roku o godzinie 10.30 w kościele parafialnym
św. Marcina w Swarzędzu.
Pogrzeb po mszy św. na cmentarzu Gortatowo.
W smutku pogrążona
Żona z dziećmi

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Dziś Twoje 80 urodziny .... byłby bal ... jest cisza i nieutulony żal .. za tym co minęło bez powrotnie ale jeszcze będzie pięknie tam po drugiej stronie...

M.


2mos

Image chosen by user
Poste miejsce przy stole pamięć o Tobie ..

GO


5mos

Tato to już 16 lat bez Ciebie - tak wiele czasu a moje życie... no cóż - to ciągłe pożegnania z ludźmi, z marzeniami, z wersjami mnie samej - bo już przestały pasować do otaczającej mnie rzeczywistości. W moim życiu po Twoim odejściu po każdym pożegnaniu przychodzi coś nowego i często zupełnie nieoczekiwanego: czasami to zwykłe uśmiechy innych ludzi i ich pomoc często dłoń , nadzieje które wyrastają na najbardziej spękanej ziemi i miłość która nie pyta nas ani o czas ani o miejsce. Tak wiele się zmieniło przez te 16 lat ... dziś już zupełnie inaczej oceniam tamte lata i Twoje życie ... mega trudne i Twoją walkę. Sama mam już 50 lat a jeszcze ciągłe tak dużo do zrobienia .... i czy starczy mi czasu ? Gdy się spotkamy poprowadzisz mnie za rękę i pokażesz piękne Niebo które dostałeś w nagrodę od Boga Wielkiego. Do zobaczenia .....

Gosia


8mos

Jedyne co zabiorę z tego świata i Tobie przyniosę w prezencie to moje wspomnienia ... opowiem Ci o podróżach które przeżyłam, opowiem o historii mojego życia , o ludziach których spotkałam ,o rzeczach które dokonałam, o moim bólu i strachu i o wielkiej miłości którą w sercu noszę ... ALE jeszcze nie teraz ..... poczekaj ..... i chroń mnie dalej , chroń jeszcze przed tym co złe

Gosia


11mos

Image chosen by user
dziś dzień Twoich urodzin , byłby bal .... czuwaj teraz nad nami bo bardzo tego potrzebujemy. Przesyłam Ci Tata moją modlitwę i pamięć na zawsze jesteś w sercu moim

MAŁGORZATA POLAK


1yr

Jeszcze nie ....

Gosia


1yr

Image chosen by user
Jest na świecie taki rodzaj smutku, którego nie można wyrazić łzami. Nie można go nikomu wytłumaczyć. Nie mogąc przybrać żadnego kształtu, osiada cicho na dnie serca jak śnieg podczas bezwietrznej nocy.” Haruki Murakami 12.10.2024 - to już 15 lat ... a ciągle ten sam smutek

Gosia


1yr

Kochany Tato! Napiszę Ci wiersz. O wielkiej tęsknocie i wielkim morzu łez. O pustych miejscach w których pełno ludzi. O zimnej herbacie, co ją czas ostudził. O chłodnych ramionach i dłoniach skostniałych. Gwiazdach bez nieba, żalu niemałym. Przygasłym słońcu, wyblakłym cieniu. Uczuciach co żyją w każdym wspomnieniu. O życiu które tak bardzo kochałeś. O każdym uśmiechu, który rozdałeś. O słowie życzliwym, pomocnej dłoni. Czasie dla bliskich w tej życia pogoni. O koniach na które z zachwytem patrzyłeś. O tym, że zawsze po prostu byłeś. Kochany Tato! Dziś wiersz Ci napiszę, O wiecznej miłości ubranej w ciszę. I o wspomnieniach które stale żywe i dzięki którym Ja mogę dalej tu żyć bez Ciebie O tym, jak bardzo mi Ciebie brakuje. Czy kawa w niebie lepiej smakuje ?

Gosia


1yr

A kiedy ćmy wieczorem o szyby łopocą, A serce pierś rozrywa niespokojnym biciem – Czy wiesz, co mały świerszczyk gra w kominie nocą? Czy wiesz, że bez Ciebie życie nie jest życiem?”

Gosia


1yr

Image chosen by user
DZELI NAS TYLKO CZAS ... A ŻYCIE TU NA ZIEMI CORAZ BARDZIEJ TRUDNE CHOĆ JEDNOCZEŚNIE DZIEJE SIĘ TYLE PIĘKNYCH RZECZY .....

GOSIA


2yrs

Image chosen by user
14 lat minęło ale pamięć o Tobie jest ciągle żywa i wiara w to że się spotkamy ...

Gosia


2yrs

Image chosen by user
bo śmierć to zbyt mały powód żeby przestać kochać

Gosia


2yrs

Jak bardzo smutno Tato ....

Gosia


3yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek na zielonych łąkach

Gosia


3yrs

Image chosen by user
Na zawsze w moim sercu

Gosia


3yrs

Pamięć jest droższa od słów ... Jesteś zawsze w moim sercu Tato choć dłonią daleki sercu stale bliski ... dziś 13 lat od dnia kiedy odszedłeś tak cicho i niespodziewanie

Gosia


3yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek w krainie bez trosk i trudów Tato ...

Gosia


3yrs

Image chosen by user
ISTNIEJEMY DOPÓKI KTOŚ O NAS PAMIĘTA ... TATO NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH

Gosia


3yrs

Image chosen by user
nie zastąpi Ciebie nikt ....

Gosia


3yrs

Image chosen by user
CHROŃ NAS PRZED WSZYTKIM CO NAM ZAGRAŻA I U STÓP BOGA WYPROŚĆ POTRZEBNE ŁASKI

Gosia


4yrs

Wieczny odpoczynek Tato

Gosia


4yrs

Image chosen by user
Wieczny odpoczynek Tato ... a tu na ziemię ześlij Nam trochę nadziei ze będzie ok.

Gosia


5yrs

Image chosen by user
Pamięć o Tobie jest nieustanna ...

Gosia


5yrs

Image chosen by user
Coraz to większe to grono tam na nieba okręgu ....

Gosia


5yrs

End of content

No more pages to load