Janusz Jabłoński

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 20.02.2013
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 15 lutego 2013 roku
odszedł od nas nasz kochający i kochany Mąż i Ojciec
ś + p
Janusz Jabłoński
Żegnamy człowieka wielkiego serca, podróżnika, którego pasją
było poznawanie świata i ludzi. Zgodnie z wolą zmarłego Męża
i Ojca prosimy, aby zamiast kwiatów wspomóc na pogrzebie Hospicjum Palium.
Pogrzeb odbędzie się w czwartek 21.02.2013 r. o godz. 13.30
na cmentarzu parafialnym przy ul. Lutyckiej.
W smutku pogrążona
Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Artur


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Michał Tadeusz Comba


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

lerczak maria


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zbigniew Staszczyk


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Krzysztof A.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

a.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sabina Tomaszewska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa i Rafał Tomaszewscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa i Rafał Tomaszewscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Pożegnanie</p> <p>"(...)</p> <p>Że wiem że czas to zawsze czas<br />Miejsce to zawsze i jedynie miejsce<br />A to co rzeczywiste jest rzeczywiste w czasie tylko raz<br />Miejsce ma tylko jedno<br />I że raduję się z takiego losu<br />I twarzy świętej się wyrzekam<br />Wyrzekam głosu<br />Że nie mam już nadziei wrócić<br />Raduję się że w kształt oblekam<br />Coś co napawa mnie radością</p> <p>Do Boga modlę się by miał nad nami zmiłowanie<br />I modlę się bym mógł zapomnieć<br />O co zbyt długo sam się z sobą kłócę<br />Tłumaczę wciąż od nowa<br />Że nie mam już nadziei że powrócę<br />Niech odpowiedzą te tu słowa<br />Czemu to co się stało już się nie odstanie<br />A kara dla nas niech nie będzie zbyt surowa</p> <p>Że nie są już te skrzydła by się puszczać w loty<br />Tylko powietrze młócić<br />Miarkę powietrza wyschłą już i lichą<br />Wyschłą bardziej niż wola mierniejszej lichoty<br />Naucz nas smucić się tym i nie smucić<br />Naucz być cicho.</p> <p>Módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej<br />Módl się za nami teraz i w godzinę śmierci naszej" <em>Środa Popielcowa- T.S.Eliot</em></p> <p>Pełni współczucia dla Rodziny żegnamy Janusza- Pokój jego Duszy-</p> <p>Ewa i Rafał Tomaszewscy z dziećmi</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Beata i Mirek Czubińscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia