Janusz Jabłoński

This was published in the following publications on 20.02.2013:
Głos Wielkopolski

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że dnia 15 lutego 2013 roku
odszedł od nas nasz kochający i kochany Mąż i Ojciec
ś + p
Janusz Jabłoński
Żegnamy człowieka wielkiego serca, podróżnika, którego pasją
było poznawanie świata i ludzi. Zgodnie z wolą zmarłego Męża
i Ojca prosimy, aby zamiast kwiatów wspomóc na pogrzebie Hospicjum Palium.
Pogrzeb odbędzie się w czwartek 21.02.2013 r. o godz. 13.30
na cmentarzu parafialnym przy ul. Lutyckiej.
W smutku pogrążona
Rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Artur


13yrs

Image chosen by user

Michał Tadeusz Comba


13yrs

Image chosen by user

lerczak maria


13yrs

Image chosen by user

zbigniew Staszczyk


13yrs

Image chosen by user

Krzysztof A.


13yrs

Image chosen by user

a.


13yrs

Image chosen by user

Sabina Tomaszewska


13yrs

Image chosen by user

Ewa i Rafał Tomaszewscy


13yrs

Image chosen by user

Ewa i Rafał Tomaszewscy


13yrs

Image chosen by user
<p>Pożegnanie</p> <p>"(...)</p> <p>Że wiem że czas to zawsze czas<br />Miejsce to zawsze i jedynie miejsce<br />A to co rzeczywiste jest rzeczywiste w czasie tylko raz<br />Miejsce ma tylko jedno<br />I że raduję się z takiego losu<br />I twarzy świętej się wyrzekam<br />Wyrzekam głosu<br />Że nie mam już nadziei wrócić<br />Raduję się że w kształt oblekam<br />Coś co napawa mnie radością</p> <p>Do Boga modlę się by miał nad nami zmiłowanie<br />I modlę się bym mógł zapomnieć<br />O co zbyt długo sam się z sobą kłócę<br />Tłumaczę wciąż od nowa<br />Że nie mam już nadziei że powrócę<br />Niech odpowiedzą te tu słowa<br />Czemu to co się stało już się nie odstanie<br />A kara dla nas niech nie będzie zbyt surowa</p> <p>Że nie są już te skrzydła by się puszczać w loty<br />Tylko powietrze młócić<br />Miarkę powietrza wyschłą już i lichą<br />Wyschłą bardziej niż wola mierniejszej lichoty<br />Naucz nas smucić się tym i nie smucić<br />Naucz być cicho.</p> <p>Módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej<br />Módl się za nami teraz i w godzinę śmierci naszej" <em>Środa Popielcowa- T.S.Eliot</em></p> <p>Pełni współczucia dla Rodziny żegnamy Janusza- Pokój jego Duszy-</p> <p>Ewa i Rafał Tomaszewscy z dziećmi</p>


13yrs

Image chosen by user

Beata i Mirek Czubińscy


13yrs

Image chosen by user

Małgosia


13yrs

End of content

No more pages to load