Pracownikom Domu Opieki Społecznej 'Kaszub'
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2013
Gryf Kościerski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.01.2013
Gryf Kościerski
Podziękowanie
Z głębi serca chciałabym podziękować wszystkim pracownikom Domu Opieki Społecznej „Kaszub” w Stawiskach za wielkie serce, poświęcenie, troskliwość i okazywany pensjonariuszom szacunek. Opiekując się moim Tatą, otaczali go naturalną życzliwością, sympatią, zrozumieniem wobec niepełnosprawności i cierpienia, w ostatnich chwilach dając mu duchowe wsparcie, a wobec mnie okazując prawdziwe współczucie. Jestem pełna podziwu dla ciężkiej fizycznie i emocjonalnie pracy, jaką wykonują.
Dziękuję
Urszula Skawińska
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia