Pracownikom Domu Opieki Społecznej 'Kaszub'
This was published in the following publications on 25.01.2013:
Gryf Kościerski
This was published in the following publications on 25.01.2013:
Gryf Kościerski
Podziękowanie
Z głębi serca chciałabym podziękować wszystkim pracownikom Domu Opieki Społecznej „Kaszub” w Stawiskach za wielkie serce, poświęcenie, troskliwość i okazywany pensjonariuszom szacunek. Opiekując się moim Tatą, otaczali go naturalną życzliwością, sympatią, zrozumieniem wobec niepełnosprawności i cierpienia, w ostatnich chwilach dając mu duchowe wsparcie, a wobec mnie okazując prawdziwe współczucie. Jestem pełna podziwu dla ciężkiej fizycznie i emocjonalnie pracy, jaką wykonują.
Dziękuję
Urszula Skawińska
End of content
No more pages to load