Ryszard Miernik

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.03.2013
Echo Dnia

Z powodu śmierci Pana Ryszarda Miernika - poety, rzeźbiarza, animatora życia kulturalno-literackiego w Kielcach, wyrazy głębokiego współczucia rodzinie składają: Dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury Pani Magdalena Kusztal wraz z pracownikami

Plaża

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. RYSZARDA MIERNIKA, literata, artysty rzeźbiarza, animatora kultury. RODZINIE składamy wyrazy głębokiego współczucia: Wojciech Lubawski - Prezydent Miasta Kielce, Tomasz Bogucki - Przewodniczący Rady Miasta Kielce

Serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci byłego pracownika, wybitnego literata i rzeźbiarza, animatora kultury - Ryszarda Miernika składają rodzinie pracownicy Domu Środowisk Twórczych Pałac T. Zielińskiego w Kielcach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11.03.2013r. przeżywszy lat 84 zmarł Ryszard Miernik rzeźbiarz, animator kultury. Uroczystość żałobna odprawiona zostanie dnia 15.03.2013r. (piątek) o godz:14.00 w Domu Pogrzebowym w Cedzynie, po czym nastąpi wyprowadzenie na Cmentarz Komunalny w Cedzynie. Pogrążeni w głębokim smutku: Dzieci, Wnuki, Prawnuki i Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Barbara Wikło


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

milo


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dr L.​Owczarkowi/​UJK/Elżbieta


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>spieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchodza</p> <p>szkoda ze nie bylo nam dane z dziadkiem sie pozegnac , ale zapamietam te madre slowa i to jak niesamowicie przestrzennie i uwaznie on postrzegal swiat na okolo i jak go analizowal w swoich tworczosciach, od rana do nocy pstrykanie maszyny slychac tylko w przerwach na jedzenie byl czas na cisze, albo jak pojechal do Suchedniowa na kilka dni zeby sobie tam porzezbic. Dziadek byl artysta.Bedzie mi bardzo GO BARDZO brakowac. Mam nadzieje ze dobrze mu tam gdzie teraz jest i ze kiedys moze sie jakos spotkamy.</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Maria


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa Urbańska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ANNA


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paweł Miernik


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Artur Jarosz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Paweł Miernik


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia