Ryszard Miernik

This was published in the following publications on 18.03.2013:
Echo Dnia

Z powodu śmierci Pana Ryszarda Miernika - poety, rzeźbiarza, animatora życia kulturalno-literackiego w Kielcach, wyrazy głębokiego współczucia rodzinie składają: Dyrektor Kieleckiego Centrum Kultury Pani Magdalena Kusztal wraz z pracownikami

Beach

Z żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. RYSZARDA MIERNIKA, literata, artysty rzeźbiarza, animatora kultury. RODZINIE składamy wyrazy głębokiego współczucia: Wojciech Lubawski - Prezydent Miasta Kielce, Tomasz Bogucki - Przewodniczący Rady Miasta Kielce

Serdeczne wyrazy współczucia z powodu śmierci byłego pracownika, wybitnego literata i rzeźbiarza, animatora kultury - Ryszarda Miernika składają rodzinie pracownicy Domu Środowisk Twórczych Pałac T. Zielińskiego w Kielcach

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 11.03.2013r. przeżywszy lat 84 zmarł Ryszard Miernik rzeźbiarz, animator kultury. Uroczystość żałobna odprawiona zostanie dnia 15.03.2013r. (piątek) o godz:14.00 w Domu Pogrzebowym w Cedzynie, po czym nastąpi wyprowadzenie na Cmentarz Komunalny w Cedzynie. Pogrążeni w głębokim smutku: Dzieci, Wnuki, Prawnuki i Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Barbara Wikło


12yrs

Image chosen by user

milo


13yrs

Image chosen by user

dr L.​Owczarkowi/​UJK/Elżbieta


13yrs

Image chosen by user
<p>spieszmy sie kochac ludzi tak szybko odchodza</p> <p>szkoda ze nie bylo nam dane z dziadkiem sie pozegnac , ale zapamietam te madre slowa i to jak niesamowicie przestrzennie i uwaznie on postrzegal swiat na okolo i jak go analizowal w swoich tworczosciach, od rana do nocy pstrykanie maszyny slychac tylko w przerwach na jedzenie byl czas na cisze, albo jak pojechal do Suchedniowa na kilka dni zeby sobie tam porzezbic. Dziadek byl artysta.Bedzie mi bardzo GO BARDZO brakowac. Mam nadzieje ze dobrze mu tam gdzie teraz jest i ze kiedys moze sie jakos spotkamy.</p>


13yrs

Image chosen by user

Maria


13yrs

Image chosen by user

Ewa Urbańska


13yrs

Image chosen by user

ANNA


13yrs

Image chosen by user

Paweł Miernik


13yrs

Image chosen by user

Artur Jarosz


13yrs

Image chosen by user

Paweł Miernik


13yrs

End of content

No more pages to load