Ewa Pabisz
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2011
Gazeta Krakowska
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.03.2011
Gazeta Krakowska
Z bólem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci naszej Koleżanki
Ś+P
mgr Ewy Pabisz
Dyrektora
Szkoły Podstawowej nr 2 im.Królowej Jadwigi w Nowym Sączu
Pozostanie w naszej pamięci, jako człowiek o wielkim sercu, pełen pasji i zaangażowania
Jej rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia
Dyrektorzy Szkół Podstawowych
i Gimnazjów Nowego Sącza
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
kasza
15 l
tomek
15 l