Ewa Pabisz
This was published in the following publications on 23.03.2011:
Gazeta Krakowska
This was published in the following publications on 23.03.2011:
Gazeta Krakowska
Z bólem przyjęliśmy
wiadomość o śmierci naszej Koleżanki
Ś+P
mgr Ewy Pabisz
Dyrektora
Szkoły Podstawowej nr 2 im.Królowej Jadwigi w Nowym Sączu
Pozostanie w naszej pamięci, jako człowiek o wielkim sercu, pełen pasji i zaangażowania
Jej rodzinie składamy wyrazy głębokiego współczucia
Dyrektorzy Szkół Podstawowych
i Gimnazjów Nowego Sącza
End of content
No more pages to load
kasza
15yrs
tomek
15yrs