Anna Marianowska

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 25.02.2013
Gazeta Pomorska

Z bólem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła, na zawsze, nasza koleżanka, nauczycielka matematyki Anna Marianowska. Wyrazy głębokiego żalu i współczucia Rodzinie składają koleżanki i koledzy, członkowie Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Liceum Pedagogicznego „BELFER w Inowrocławiu

Plaża

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej sąsiadki śp. Anny Marianowskiej. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składają Lokatorzy bloku przy ul. Szarych Szeregów 11 w Inowrocławiu

Życie jest jak płomień wystarczy mały podmuch, żeby zgasło. Z sercem pełnym bólu przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki, długoletniej zasłużonej działaczki Związku Nauczycielstwa Polskiego śp. Anny Marianowskiej Przewodniczącej Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Inowrocławiu, Człowieka wielkiego serca, kochającej Żony, Matki i Babci. Wyrazy współczucia i otuchy Rodzinie składają Koleżanki z Zarządu i Członkowie SEiR

Nie mówimy z rozpaczą, że Jej już nie ma, lecz z wdzięcznością, że była. Z wielkim smutkiem żegnamy naszą Przyjaciółkę i Koleżankę śp. Annę Marianowską Członka Zarządu Oddziału ZNP i Przewodniczącą SEiR. Odeszła za wcześnie, pozostawiając po sobie smutek i żal bliskich, którzy Ją opłakują i przyjaciół, którzy za Nią tęsknią. Będzie nam brakowało Jej życzliwości, energii i chęci życia dla innych. Z wyrazami współczucia dla Rodziny Prezes i Członkowie Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Inowrocławiu

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Anny Marianowskiej emerytowanej nauczycielki matematyki w Szkole Podstawowej nr 8, całym sercem oddanej pracy z młodzieżą i działalności społecznej. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia Społeczność Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu (dawniej SP nr 8)

Odeszłaś tak szybko, że ani uwierzyć, ani się pogodzić Z wielkim bólem i żalem przyjęłyśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki śp. Anny Marianowskiej Rodzinie i Bliskim Wyrazy serdecznego współczucia składają koleżanki z byłej „ósemki”.

Wszystkim, którzy okazali nam serce i współczucie oraz uczestniczyli w odprowadzeniu na miejsce wiecznego spoczynku naszej kochanej Mamy, Żony, Teściowej i Babci śp. Anny Marianowskiej wyrazy szczerego i głębokiego podziękowania składa pogrążona w żałobie RODZINA

Przestało bić najlepsze z serc tak kochające życie i ludzi Żal nasz bezmierny cichą łzą się sączy, umilknie wówczas, gdy nas Bóg złączy Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 20. lutego 2013 roku odeszła do wieczności ukochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia śp. Anna Marianowska lat 66 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23 lutego 2013 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii pw św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku Mąż z Córką oraz Syn z Żoną i Córką

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 lutego 2013 roku zmarła kochana Bratowa i Ciocia śp. Anna Marianowska lat 66. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23 lutego 2013 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku SZWAGROWIE EDWARD i ROMAN z RODZINĄ

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Danuta Barczak


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MAMO... Wczoraj minęły 3 lata..., a ja ciągle nie potrafię dojść do siebie...nie potrafię się pozbierać... Wierzę, że przyjdzie kiedyś taki dzień, kiedy się spotkamy i będziemy już na zawsze razem...['']​[''][''] KOCHAM CIĘ I TĘSKNIĘ MAMO[']


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy nie zapomnę naszych miejsc Ciociu... Pomarańczki, kurczaki, kurki kogutki... Kocham i kochać będe'! Twój Czujek Monia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nigdy i niczego nie zapomnę ! Naszych


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciociu.... Dla Ciebie! Czuwaj nad nami z Moja Mamą! Monia


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

maria anioł


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

maciej damazyn


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Teresa Mrozińska,​P​aweł Mrozińs


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Zelent zd. Olszewska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Dorota Zelent zd. Olszewska


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Koleżanka


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

HENRYK JANKOWSKI


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

em123


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ktoś


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia - uczennica Sz.P.8


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Małgosia - uczennica Sz.P.8


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jola - uczennica ze Sz.P. nr 8


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina z rodziną


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia, córka Krystyny


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania dla Ciebie światło Miecia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

miecia


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magdalena Bator z rodzina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marzena


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

artur katulski


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia