Anna Marianowska

This was published in the following publications on 25.02.2013:
Gazeta Pomorska

Z bólem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość, że odeszła, na zawsze, nasza koleżanka, nauczycielka matematyki Anna Marianowska. Wyrazy głębokiego żalu i współczucia Rodzinie składają koleżanki i koledzy, członkowie Stowarzyszenia Absolwentów i Sympatyków Liceum Pedagogicznego „BELFER w Inowrocławiu

Beach

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej sąsiadki śp. Anny Marianowskiej. Wyrazy szczerego współczucia Rodzinie składają Lokatorzy bloku przy ul. Szarych Szeregów 11 w Inowrocławiu

Życie jest jak płomień wystarczy mały podmuch, żeby zgasło. Z sercem pełnym bólu przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki, długoletniej zasłużonej działaczki Związku Nauczycielstwa Polskiego śp. Anny Marianowskiej Przewodniczącej Oddziałowej Sekcji Emerytów i Rencistów ZNP w Inowrocławiu, Człowieka wielkiego serca, kochającej Żony, Matki i Babci. Wyrazy współczucia i otuchy Rodzinie składają Koleżanki z Zarządu i Członkowie SEiR

Nie mówimy z rozpaczą, że Jej już nie ma, lecz z wdzięcznością, że była. Z wielkim smutkiem żegnamy naszą Przyjaciółkę i Koleżankę śp. Annę Marianowską Członka Zarządu Oddziału ZNP i Przewodniczącą SEiR. Odeszła za wcześnie, pozostawiając po sobie smutek i żal bliskich, którzy Ją opłakują i przyjaciół, którzy za Nią tęsknią. Będzie nam brakowało Jej życzliwości, energii i chęci życia dla innych. Z wyrazami współczucia dla Rodziny Prezes i Członkowie Zarządu Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego w Inowrocławiu

Z głębokim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Pani Anny Marianowskiej emerytowanej nauczycielki matematyki w Szkole Podstawowej nr 8, całym sercem oddanej pracy z młodzieżą i działalności społecznej. Rodzinie składamy serdeczne wyrazy współczucia Społeczność Gimnazjum nr 3 w Inowrocławiu (dawniej SP nr 8)

Odeszłaś tak szybko, że ani uwierzyć, ani się pogodzić Z wielkim bólem i żalem przyjęłyśmy wiadomość o śmierci naszej Koleżanki śp. Anny Marianowskiej Rodzinie i Bliskim Wyrazy serdecznego współczucia składają koleżanki z byłej „ósemki”.

Wszystkim, którzy okazali nam serce i współczucie oraz uczestniczyli w odprowadzeniu na miejsce wiecznego spoczynku naszej kochanej Mamy, Żony, Teściowej i Babci śp. Anny Marianowskiej wyrazy szczerego i głębokiego podziękowania składa pogrążona w żałobie RODZINA

Przestało bić najlepsze z serc tak kochające życie i ludzi Żal nasz bezmierny cichą łzą się sączy, umilknie wówczas, gdy nas Bóg złączy Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy, że dnia 20. lutego 2013 roku odeszła do wieczności ukochana Żona, Mama, Teściowa i Babcia śp. Anna Marianowska lat 66 Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23 lutego 2013 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii pw św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku Mąż z Córką oraz Syn z Żoną i Córką

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 20 lutego 2013 roku zmarła kochana Bratowa i Ciocia śp. Anna Marianowska lat 66. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 23 lutego 2013 r. o godz. 9.00 w kościele parafii pw. św. Królowej Jadwigi. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 11.00 na cmentarzu parafii św. Mikołaja przy ul. Marulewskiej w Inowrocławiu. Pogrążeni w smutku SZWAGROWIE EDWARD i ROMAN z RODZINĄ

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Danuta Barczak


9yrs

Image chosen by user
MAMO... Wczoraj minęły 3 lata..., a ja ciągle nie potrafię dojść do siebie...nie potrafię się pozbierać... Wierzę, że przyjdzie kiedyś taki dzień, kiedy się spotkamy i będziemy już na zawsze razem...['']​[''][''] KOCHAM CIĘ I TĘSKNIĘ MAMO[']


10yrs

Image chosen by user
Nigdy nie zapomnę naszych miejsc Ciociu... Pomarańczki, kurczaki, kurki kogutki... Kocham i kochać będe'! Twój Czujek Monia


10yrs

Image chosen by user
Nigdy i niczego nie zapomnę ! Naszych


10yrs

Image chosen by user
Ciociu.... Dla Ciebie! Czuwaj nad nami z Moja Mamą! Monia


10yrs

Image chosen by user

maria anioł


11yrs

Image chosen by user

maciej damazyn


11yrs

Image chosen by user

Teresa Mrozińska,​P​aweł Mrozińs


12yrs

Image chosen by user

Dorota Zelent zd. Olszewska


12yrs

Image chosen by user

Dorota Zelent zd. Olszewska


12yrs

Image chosen by user

Koleżanka


12yrs

Image chosen by user

HENRYK JANKOWSKI


12yrs

Image chosen by user

em123


13yrs

Image chosen by user

ktoś


13yrs

Image chosen by user

Małgosia - uczennica Sz.P.8


13yrs

Image chosen by user

Małgosia - uczennica Sz.P.8


13yrs

Image chosen by user

Jola - uczennica ze Sz.P. nr 8


13yrs

Image chosen by user

Karolina z rodziną


13yrs

Image chosen by user

Asia, córka Krystyny


13yrs

Image chosen by user

Ania dla Ciebie światło Miecia


13yrs

Image chosen by user

miecia


13yrs

Image chosen by user

Magdalena Bator z rodzina


13yrs

Image chosen by user

Marzena


13yrs

Image chosen by user

artur katulski


13yrs

End of content

No more pages to load