Panu Romanowi Bieleckiemu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2012
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.04.2012
Głos Koszaliński
„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu.” Wyrazy głębokiego współczucia i żalu Panu Romanowi Bieleckiemu byłemu Burmistrzowi Bobolic z powodu śmierci MAMY składają Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Bobolicach oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Bobolicach Zdzisław Czarnecki wraz z Radnymi
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Twoje serce
13 l
Żegnaj Romku, diana
13 l