Panu Romanowi Bieleckiemu
This was published in the following publications on 10.04.2012:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 10.04.2012:
Głos Koszaliński
„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu.” Wyrazy głębokiego współczucia i żalu Panu Romanowi Bieleckiemu byłemu Burmistrzowi Bobolic z powodu śmierci MAMY składają Burmistrz Bobolic Mieczysława Brzoza wraz z pracownikami Urzędu Miejskiego w Bobolicach oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Bobolicach Zdzisław Czarnecki wraz z Radnymi
End of content
No more pages to load
Twoje serce
13yrs
Żegnaj Romku, diana
13yrs