Wanda Jędroszkowiak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.09.2012
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2012 r. odeszła nasza kochana Mama, Babcia, Teściowa ŚP Wanda Jędroszkowiak Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Bydgoszczy dnia 18 września 2012 r. o godzinie 12 po czym nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku Pogrążona w żałobie rodzina</p>

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2012 r. odeszła nasza kochana Mama, Babcia, Teściowa ŚP Wanda Jędroszkowiak Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Bydgoszczy dnia 18 września 2012 r. o godzinie 12 po czym nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku Pogrążona w żałobie rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Karolina


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Marylka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ela, Donata i Mirek Wancław


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aniela Zietarska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Aniela Zietarska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wspomnienie</p> <p><span>Wspomnienie wnuczki</span></p> <p><span> Odeszła od nas nagle, niespodziewanie. Pozostawiła po sobie smutek i żal. Ale łzy z czasem osłabną, nie są one z resztą najważniejsze. Najważniejsze są wspomnienia, które każdy z nas ma w swoim sercu. Postarajmy się je sobie teraz przypomnieć. Była sąsiadką, ciocią, przyjaciółką, siostrą, babcią, teściową i w końcu mamą. Zapamiętamy ją jako osobę niezwykle troskliwą i opiekuńczą, przedkładającą dobro swoich bliskich nad swoje własne. Umiejącą śmiać się z błahych powodów, zachwycającą się pięknem przyrody, lubiącą się opalać i wypoczywać nad morzem… . To właśnie w Kołobrzegu zobaczyła morze po raz pierwszy i jak się okazało po raz ostatni. Nie bała się ciężkiej pracy. Lubiła ład i porządek czym z czasem zaraziła mnie. Wszystko miała poukładane zarówno w domu jak i w życiu, więc kiedy 3 lata temu dziadek odszedł do Domu Pana zawalił jej się świat. Zaczęła odkrywać go na nowo dopiero w tym roku. Mimo swojej choroby starała się żyć normalnie i nieść pomoc innym, a zwłaszcza swojej rodzinie, którą kochała nad życie. Zachowajmy pamięć o niej na zawsze w naszych sercach, bo człowiek żyje tak długo póki jest w pamięci innych. </span></p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kaja


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janusz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Asia Kieliszczyk - Grela


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Elżunia


13 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia