Wanda Jędroszkowiak

This was published in the following publications on 18.09.2012:
Gazeta Pomorska

<p>Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2012 r. odeszła nasza kochana Mama, Babcia, Teściowa ŚP Wanda Jędroszkowiak Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Bydgoszczy dnia 18 września 2012 r. o godzinie 12 po czym nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku Pogrążona w żałobie rodzina</p>

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że dnia 14 września 2012 r. odeszła nasza kochana Mama, Babcia, Teściowa ŚP Wanda Jędroszkowiak Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą Świętą w kościele św. Maksymiliana Kolbego w Bydgoszczy dnia 18 września 2012 r. o godzinie 12 po czym nastąpi odprowadzenie zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku Pogrążona w żałobie rodzina

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Karolina


13yrs

Image chosen by user

Marylka


13yrs

Image chosen by user

Ela, Donata i Mirek Wancław


13yrs

Image chosen by user

Aniela Zietarska


13yrs

Image chosen by user

Aniela Zietarska


13yrs

Image chosen by user
<p>Wspomnienie</p> <p><span>Wspomnienie wnuczki</span></p> <p><span> Odeszła od nas nagle, niespodziewanie. Pozostawiła po sobie smutek i żal. Ale łzy z czasem osłabną, nie są one z resztą najważniejsze. Najważniejsze są wspomnienia, które każdy z nas ma w swoim sercu. Postarajmy się je sobie teraz przypomnieć. Była sąsiadką, ciocią, przyjaciółką, siostrą, babcią, teściową i w końcu mamą. Zapamiętamy ją jako osobę niezwykle troskliwą i opiekuńczą, przedkładającą dobro swoich bliskich nad swoje własne. Umiejącą śmiać się z błahych powodów, zachwycającą się pięknem przyrody, lubiącą się opalać i wypoczywać nad morzem… . To właśnie w Kołobrzegu zobaczyła morze po raz pierwszy i jak się okazało po raz ostatni. Nie bała się ciężkiej pracy. Lubiła ład i porządek czym z czasem zaraziła mnie. Wszystko miała poukładane zarówno w domu jak i w życiu, więc kiedy 3 lata temu dziadek odszedł do Domu Pana zawalił jej się świat. Zaczęła odkrywać go na nowo dopiero w tym roku. Mimo swojej choroby starała się żyć normalnie i nieść pomoc innym, a zwłaszcza swojej rodzinie, którą kochała nad życie. Zachowajmy pamięć o niej na zawsze w naszych sercach, bo człowiek żyje tak długo póki jest w pamięci innych. </span></p>


13yrs

Image chosen by user

Kaja


13yrs

Image chosen by user

Janusz


13yrs

Image chosen by user

Asia Kieliszczyk - Grela


13yrs

Image chosen by user

Elżunia


13yrs

End of content

No more pages to load