Elżbieta Marszał

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 27.12.2012
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 grudnia 2012 r. zmarła
prof. dr hab. n. med.
Elżbieta Marszał
lekarz pediatra, neurolog dziecięcy, wieloletni kierownik Katedry Pediatrii
Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
zasłużona dla rozwoju naszej Uczelni, członek wielu Towarzystw Naukowych.
Żegnamy wybitnego specjalistę, cenionego przez współpracowników i młodzież nauczyciela akademickiego, prawego i dobrego Człowieka.
Pozostanie dla nas wzorem oddanego dydaktyka, zawsze służącego swoją wiedzą i doświadczeniem.
Wyrazy głębokiego i szczerego współczucia
Rodzinie Zmarłej
składają
Rektor, Senat
i społeczność Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione na Cmentarzu Komunalnym w Katowicach przy ul. Murckowskiej dnia 27 grudnia 2012 r. o godz. 11.00.

Plaża

Dnia 20.12.2012 zmarła po długiej chorobie
Ś+P
prof. Elżbieta Marszał
b. kierownik Katedry Neurologii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym w Katowicach przy ul. Murckowskiej dnia 27.12.2012 o godz. 11.00.
Pogrążona w smutku Rodzina

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

dziękuję

Ula


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
barbara


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ruta kite


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ruta kite


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kowalik


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kowlik


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
barbara


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stanisława


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

ewa


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rura kitel


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Michał kitel


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

iwona szczygło


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kitel michał


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Stanisława


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Kubisiewicz


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Irena


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

barbara


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

barbara


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

kasia


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna dziekuje za wszystko


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Podziekowanie</p> <p>Nie da się opisać ile Pani Elżbiecie Marszał zawdzieczam w sumie to swoje życie była to osoba która z pozoru wydawała sie grożna i surowa leczyła mnie od 2 roku życia i zawsze swym gadulstwem potrafiłam na jej buzi wywołać uśmiech i przekonac czasem na swoja stone wynegocjować przepustki do domu czaserm poprostu jakoś rozbroić Pamietam że na tyle mnie lubiła że jak pacjeci czekali w długich kolejkach na rozmowe a jak jako mała dziewczynka wparowałam z dla mnie wtedy istotna sprawa nigdy mnie nie wyrzuciła chociaz innym kazała czekac i zwracała sie stanowczo i surowa ja byłam tak wyróżniona i tak samo dla mnie znaczyła bardzo wiele ze przy wypisie śmiała sie co tu zrobi bezemnie ile tu bedzie spokoju sprawiła ze jako dziecko nie bałam sie isc do szpitala na jej oddział a bywałam bardzo czesto dla wielu ludzi była twarda i surowa ale ja przenikłam do jej serca tak jak ona do mojego a serce oddała wszystkim chorym dzieciom i poswieciła im całe życie. Dziekuje Pani bardzo zawsze zachowam Cie w Pamieci i swoim sercu zawsze bede Cie Kochała Kasia z Gliwic zapewne dobrze Pani wie kto jeszcze raz dziekuje i obiecuje modlitwe zreszta każdy kto zna to wie ze niebo na Ciebie czekało</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Podziekowanie</p> <p>Nie da się opisać ile Pani Elżbiecie Marszał zawdzieczam w sumie to swoje życie była to osoba która z pozoru wydawała sie grożna i surowa leczyła mnie od 2 roku życia i zawsze swym gadulstwem potrafiłam na jej buzi wywołać uśmiech i przekonac czasem na swoja stone wynegocjować przepustki do domu czaserm poprostu jakoś rozbroić Pamietam że na tyle mnie lubiła że jak pacjeci czekali w długich kolejkach na rozmowe a jak jako mała dziewczynka wparowałam z dla mnie wtedy istotna sprawa nigdy mnie nie wyrzuciła chociaz innym kazała czekac i zwracała sie stanowczo i surowa ja byłam tak wyróżniona i tak samo dla mnie znaczyła bardzo wiele ze przy wypisie śmiała sie co tu zrobi bezemnie ile tu bedzie spokoju sprawiła ze jako dziecko nie bałam sie isc do szpitala na jej oddział a bywałam bardzo czesto dla wielu ludzi była twarda i surowa ale ja przenikłam do jej serca tak jak ona do mojego a serce oddała wszystkim chorym dzieciom i poswieciła im całe życie. Dziekuje Pani bardzo zawsze zachowam Cie w Pamieci i swoim sercu zawsze bede Cie Kochała Kasia z Gliwic zapewne dobrze Pani wie kto jeszcze raz dziekuje i obiecuje modlitwe zreszta każdy kto zna to wie ze niebo na Ciebie czekało</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Katarzyna dziekuje za wszystko


12 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia