Elżbieta Marszał

This was published in the following publications on 27.12.2012:
Dziennik Zachodni

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że w dniu 20 grudnia 2012 r. zmarła
prof. dr hab. n. med.
Elżbieta Marszał
lekarz pediatra, neurolog dziecięcy, wieloletni kierownik Katedry Pediatrii
Wydziału Lekarskiego w Katowicach Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,
zasłużona dla rozwoju naszej Uczelni, członek wielu Towarzystw Naukowych.
Żegnamy wybitnego specjalistę, cenionego przez współpracowników i młodzież nauczyciela akademickiego, prawego i dobrego Człowieka.
Pozostanie dla nas wzorem oddanego dydaktyka, zawsze służącego swoją wiedzą i doświadczeniem.
Wyrazy głębokiego i szczerego współczucia
Rodzinie Zmarłej
składają
Rektor, Senat
i społeczność Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach
Uroczystości pogrzebowe zostaną odprawione na Cmentarzu Komunalnym w Katowicach przy ul. Murckowskiej dnia 27 grudnia 2012 r. o godz. 11.00.

Beach

Dnia 20.12.2012 zmarła po długiej chorobie
Ś+P
prof. Elżbieta Marszał
b. kierownik Katedry Neurologii Wieku Rozwojowego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Pogrzeb odbędzie się na Cmentarzu Komunalnym w Katowicach przy ul. Murckowskiej dnia 27.12.2012 o godz. 11.00.
Pogrążona w smutku Rodzina

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

dziękuję

Ula


2yrs

Image chosen by user
barbara


9yrs

Image chosen by user
Ruta kite


9yrs

Image chosen by user
Ruta kite


9yrs

Image chosen by user
kowalik


10yrs

Image chosen by user
kowlik


10yrs

Image chosen by user
barbara


10yrs

Image chosen by user

Stanisława


11yrs

Image chosen by user

ewa


11yrs

Image chosen by user

rura kitel


11yrs

Image chosen by user

Michał kitel


11yrs

Image chosen by user

iwona szczygło


11yrs

Image chosen by user

kitel michał


11yrs

Image chosen by user

Stanisława


11yrs

Image chosen by user

Monika Kubisiewicz


11yrs

Image chosen by user

Irena


12yrs

Image chosen by user

barbara


12yrs

Image chosen by user

barbara


12yrs

Image chosen by user

kasia


12yrs

Image chosen by user

Magda


12yrs

Image chosen by user

Katarzyna dziekuje za wszystko


12yrs

Image chosen by user
<p>Podziekowanie</p> <p>Nie da się opisać ile Pani Elżbiecie Marszał zawdzieczam w sumie to swoje życie była to osoba która z pozoru wydawała sie grożna i surowa leczyła mnie od 2 roku życia i zawsze swym gadulstwem potrafiłam na jej buzi wywołać uśmiech i przekonac czasem na swoja stone wynegocjować przepustki do domu czaserm poprostu jakoś rozbroić Pamietam że na tyle mnie lubiła że jak pacjeci czekali w długich kolejkach na rozmowe a jak jako mała dziewczynka wparowałam z dla mnie wtedy istotna sprawa nigdy mnie nie wyrzuciła chociaz innym kazała czekac i zwracała sie stanowczo i surowa ja byłam tak wyróżniona i tak samo dla mnie znaczyła bardzo wiele ze przy wypisie śmiała sie co tu zrobi bezemnie ile tu bedzie spokoju sprawiła ze jako dziecko nie bałam sie isc do szpitala na jej oddział a bywałam bardzo czesto dla wielu ludzi była twarda i surowa ale ja przenikłam do jej serca tak jak ona do mojego a serce oddała wszystkim chorym dzieciom i poswieciła im całe życie. Dziekuje Pani bardzo zawsze zachowam Cie w Pamieci i swoim sercu zawsze bede Cie Kochała Kasia z Gliwic zapewne dobrze Pani wie kto jeszcze raz dziekuje i obiecuje modlitwe zreszta każdy kto zna to wie ze niebo na Ciebie czekało</p>


12yrs

Image chosen by user
<p>Podziekowanie</p> <p>Nie da się opisać ile Pani Elżbiecie Marszał zawdzieczam w sumie to swoje życie była to osoba która z pozoru wydawała sie grożna i surowa leczyła mnie od 2 roku życia i zawsze swym gadulstwem potrafiłam na jej buzi wywołać uśmiech i przekonac czasem na swoja stone wynegocjować przepustki do domu czaserm poprostu jakoś rozbroić Pamietam że na tyle mnie lubiła że jak pacjeci czekali w długich kolejkach na rozmowe a jak jako mała dziewczynka wparowałam z dla mnie wtedy istotna sprawa nigdy mnie nie wyrzuciła chociaz innym kazała czekac i zwracała sie stanowczo i surowa ja byłam tak wyróżniona i tak samo dla mnie znaczyła bardzo wiele ze przy wypisie śmiała sie co tu zrobi bezemnie ile tu bedzie spokoju sprawiła ze jako dziecko nie bałam sie isc do szpitala na jej oddział a bywałam bardzo czesto dla wielu ludzi była twarda i surowa ale ja przenikłam do jej serca tak jak ona do mojego a serce oddała wszystkim chorym dzieciom i poswieciła im całe życie. Dziekuje Pani bardzo zawsze zachowam Cie w Pamieci i swoim sercu zawsze bede Cie Kochała Kasia z Gliwic zapewne dobrze Pani wie kto jeszcze raz dziekuje i obiecuje modlitwe zreszta każdy kto zna to wie ze niebo na Ciebie czekało</p>


12yrs

Image chosen by user

Katarzyna dziekuje za wszystko


12yrs

End of content

No more pages to load