Sebastian Barylski

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.06.2011
Głos Wielkopolski

Odszedłeś, a moje serce pękło.
Dalej już nic nie boli
ś + p
Sebastian Barylski

Tych, którzy w życiu Syna byli zawsze blisko swoją obecnością, uczuciami, a teraz dobrymi myślami i wspomnieniem o Nim, pragnę zawiadomić, że w dniu 7 czerwca br. odszedł od nas na zawsze.
Pożegnaliśmy Go cichutko w dniu 14 czerwca
na cmentarzu we Wronczynie.
Msze św. w intencji spokoju Jego duszy zostaną odprawione:
14 lipca o godz. 7.00 w kościele św.Trójcy przy ul. Czechosłowackiej
14 lipca o godz. 19.00 w poznańskiej Farze przy Starym Rynku

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
Gorąco dziękuję wszystkim
za ostatnie pożegnanie mojego Syna

Mama

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam.

Beata CP


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam❤️

Renata


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Szkoda, że nie możemy porozmawiać. Gdybyś był może wszystko było by lepsze lub lepszym by się wydawało. Pamiętam :)

Renata


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Żałuję, że z niewyjaśnionych mi powodów nie poznaliliśmy się tak jak znać się powinniśmy. Jesteś idolem mojego dzieciństwa, postawiłeś wysoko poprzeczkę.... Tak bym chciała żebyś był ...

Renata


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

Renata


3 l

Dziś o Tobie pomyślałam.Myślę często.Wiem, ze jesteś blisko tych, którzy Cię potrzebują.​Chciałab​ym mieć taką pewność siebie jaką Ty miałeś, by lepiej sobie radzić z tym co trudne

Krysia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synu odpoczywaj w Pokoju.

Mama


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspomnienia zostają ...

Renata


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W ten dzisiejszy zimowy, przedświąteczny dzień przypomniała mi się nasza rozmowa o tym, jak różnie można odczuwać tempo upływu czasu w zależności od miejsca, w jakim się znajdujemy. Już tyle lat minęło odkąd opuścił Pan to życie. Tyle lat od naszej ostatniej rozmowy. I teraz właśnie nasuwa się pytanie - tyle lat tu, czy chwila tam? Odpoczynek wieczny racz Mu dać Panie.

Beata CP


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synu odpoczywaj w Pokoju.

Iwona Barylska


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Niezmiennie żyję pamięcią o Tobie..., a jakże gromnie boli fizyczny brak Ciebie... Mama

Iwona Barylska -Glowacka


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam

Renata


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam

Renata Spychał


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam. Wieczny odpoczynek ...

Beata CP


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Noszę Twe serce z sobą. Noszę je w moim sercu.

EEC


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Myśle, pamiętam ....

Renata S.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
...brak słów... dziesięć lata, a chwila...

Magda


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciociu o Tobie też pamiętam ....

Renata S.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę Cię pamiętać, to spotkanie po latach w Krakowie ...

Renata S.


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synu, nieprawdą jest, że czas goi ból, czy rany... Jeśli czasem uśmiecham się, to dlatego, że BYŁEŚ i swoją miłością zamknęłam Cię w sercu. Niech Twoja dusza odpoczywa w Pokoju. Mama

Iwona Barylska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synu, nieprawdą jest reguła, że czas goi ból. Jeśli uśmiecham się czasem, to dlatego, że BYŁEŚ i swoją miłością zamknęłam Cię w swoim sercu. Mama

Iwona Barylska


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Synu jak bardzo brakuje mi dziś Twojej mądrości i wyważenia. Niech Twoja dusza odpoczywa. Mama

Iwona głowacka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

MK


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

MK


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia