Sebastian Barylski

This was published in the following publications on 18.06.2011:
Głos Wielkopolski

Odszedłeś, a moje serce pękło.
Dalej już nic nie boli
ś + p
Sebastian Barylski

Tych, którzy w życiu Syna byli zawsze blisko swoją obecnością, uczuciami, a teraz dobrymi myślami i wspomnieniem o Nim, pragnę zawiadomić, że w dniu 7 czerwca br. odszedł od nas na zawsze.
Pożegnaliśmy Go cichutko w dniu 14 czerwca
na cmentarzu we Wronczynie.
Msze św. w intencji spokoju Jego duszy zostaną odprawione:
14 lipca o godz. 7.00 w kościele św.Trójcy przy ul. Czechosłowackiej
14 lipca o godz. 19.00 w poznańskiej Farze przy Starym Rynku

Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie.
Gorąco dziękuję wszystkim
za ostatnie pożegnanie mojego Syna

Mama

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>Synu odpoczywaj w Pokoju. </p><p>Czuję energię Twojej duszy i wiem, że jesteś moim Aniołem. Daje mi to siłę życia. Kocham Cię. </p>

mama


7yrs

Image chosen by user
<p>Sebula</p>


8yrs

<p>Synu bardzo mocno Cię kocham. Niezmiennie Ci to wyznaję, bo dla mnie ciągle jesteś i będziesz, dopóki ja żyję i czuję. Przecież ciągle jesteś energią swojej duszy ! ! </p>

mama


8yrs

Image chosen by user
mama


8yrs

Image chosen by user
magda


9yrs

Image chosen by user
Pamiętam naszą ostatnią rozmowę przez telefon i wiadomość, że na czas udało zapobiec się odrzutowi. Miałam nadzieję, że zawsze będzie się tak udawało. Niech Pan odpoczywa w pokoju wiecznym. Beata CP z Lublina


10yrs

Image chosen by user
Synu, moja myśl o Tobie jest tytanem. Powoduje, że 4-letnie łzy rozpaczy zamienia na pragnienie życia. Dziś wyraźnie czuję energię Twojej duszy i odzyskuję świadomość jak zawsze ważne dla nas było to, żeby iść w kier. słońca. Kocham Cię.


10yrs

Image chosen by user
<p>podziękowania</p> <p><em> Mój Syn powiedział mi kiedyś podczas rozmowy:..."mamo,​mo​im bogiem są ludzie".</em> <em>Wyciągam to z kontekstu tamtej rozmowy, gdyż dziś pragnę podziękować tym Wszystkim, którzy -zapewne- byli ważnymi ludźmi w Jego życiu i których szanował, a dziś na tej stronie skreślają pięknymi słowami wpisy pamięci. Gorąco dziękuję, gdyż one dziś również ogrzewają moje serce.</em></p> <p><em>P.s. Droga Klaudio, wybacz, że złamię Twoją cichość i skromność na tej mojej fali uniesienia i podziękowań.</em></p> <p><em>Tobie szczególnie dziękuję za to, że "Byłaś" i "Jesteś". Twoja empatia, mądrość i piękne wspomnienia sprawiły, że dziś nie jestem już tylko smutnym odbiciem swojego tęsknienia i wielkiego w tym osamotnienia. </em></p> <p><em>Pragnę, by los niósł Ci wiele, wiele szczęścia, Klauduś.</em></p> <p><em>Mama Sebastiana.<br /></em></p>


10yrs

Image chosen by user
Kocham Cię Synu. Niech snu anioł skrzydłem Cię otoczy, więc śpij w Pokoju. Mama.


10yrs

Image chosen by user
Dopiero teraz się dowiedziałem​. Szczere kondolencje dla bliskich i wielki żal z powodu takiej straty. Pokój wieczny dla Ciebie Sebastianie


10yrs

Image chosen by user
Pamiętaj o mnie


11yrs

Image chosen by user

mama


11yrs

Image chosen by user

Mama


11yrs

Image chosen by user

Magda


11yrs

Image chosen by user

mama


11yrs

Image chosen by user

mama


11yrs

<p>Pamięć matki, to nieskończenie</p> <p>Sebastian, Ciebie kochać, to tylko CAŁYM SERCEM. Gdziekolwiek teraz jesteś...,zawsze też jesteś we mnie! Moje serce i myśli są pełne Ciebie, mój Synu. Śpij w Pokoju. Mama.</p>


12yrs

Image chosen by user

Iwona -mama


12yrs

Image chosen by user

Sławek Sadowski


12yrs

Image chosen by user

Dorota


12yrs

Image chosen by user

Magda


12yrs

Image chosen by user

Magda


12yrs

Image chosen by user

iwona


13yrs

Image chosen by user
<p>miłość</p> <p>Synu,kochać Cię ponad swoje życie,to za mało...! Truizm? Nie,późne poznanie.</p> <p>Niech Twoja dusza śpi w Pokoju.</p>


13yrs

End of content

No more pages to load