Jerzy Ryszard Warchalewski

This was published in the following publications on 16.08.2012:
Głos Wielkopolski

<p><em>,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi&quot;</em><br /><em>Jan Paweł II</em></p>
<p>Dziękujemy za czas spędzony razem, za miłość, za mądrość, dobroć, wielkie serce, za poczucie humoru, niekończące się rozmowy, za rady, a kiedy trzeba, pokazanie innej, lepszej drogi, wsparcie, wytrwałość, cierpliwość, za grę w piłkę i wygłupy na korytarzu, za to, jak nas rozśmieszałeś, śpiewając ,,Ten Stary Zegar&quot;, za to, jaki byłeś dzielny, ambitny, honorowy, jak potrafiłeś sprzeciwić się innym, broniąc prawdy, za to, jaki byłeś poukładany, jak z wielką klasą przygotowałeś nas na swoje odejście.<br />Właściwie to można tak wymieniać bez końca, ale Ty wiesz, że jesteśmy z Ciebie dumni i kochamy Cię najbardziej na świecie.<br />Byłeś, Jesteś i Będziesz</p>
<h4>Ś+p<br />Jerzy Ryszard Warchalewski<br />lat 72</h4>
<p>najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w sobotę, 18.08.2012 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu w Puszczykowie.<br />Krysia, Monika, Marek i Alex</p>

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
Jan Paweł II

Dziękujemy za czas spędzony razem, za miłość, za mądrość, dobroć, wielkie serce, za poczucie humoru, niekończące się rozmowy, za rady, a kiedy trzeba, pokazanie innej, lepszej drogi, wsparcie, wytrwałość, cierpliwość, za grę w piłkę i wygłupy na korytarzu, za to, jak nas rozśmieszałeś, śpiewając ,,Ten Stary Zegar", za to, jaki byłeś dzielny, ambitny, honorowy, jak potrafiłeś sprzeciwić się innym, broniąc prawdy, za to, jaki byłeś poukładany, jak z wielką klasą przygotowałeś nas na swoje odejście.
Właściwie to można tak wymieniać bez końca, ale Ty wiesz, że jesteśmy z Ciebie dumni i kochamy Cię najbardziej na świecie.
Byłeś, Jesteś i Będziesz

Ś+p
Jerzy Ryszard Warchalewski
lat 72

najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w sobotę, 18.08.2012 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu w Puszczykowie.
Krysia, Monika, Marek i Alex

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Kocham Cię Żona Krysia


12yrs

Image chosen by user

Tatusiu Tęsknię Córka Monika


13yrs

Image chosen by user

Wnuczek-Alex


13yrs

Image chosen by user

Tato kocham cię


13yrs

Image chosen by user

Kocham i Tęsknię Żona Krysia


13yrs

Image chosen by user

studenci WTŻ 1991-1996


13yrs

Image chosen by user

Monika Warchalewska​-​Krol


13yrs

Image chosen by user
<p>Jerzy Ryszard Warchalewski</p> <p>Kochamy Cię bardzo.</p> <p>Krysia ,Monia,Marek,Alex</p>


13yrs

Image chosen by user

studenci 1992-1997


13yrs

Image chosen by user

Od byłej studentki


13yrs

Image chosen by user

od byłego studenta


13yrs

Image chosen by user

fajny czlowiek musial byc


13yrs

End of content

No more pages to load