Jerzy Ryszard Warchalewski

This was published in the following publications on 16.08.2012:
Głos Wielkopolski

<p><em>,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi&quot;</em><br /><em>Jan Paweł II</em></p>
<p>Dziękujemy za czas spędzony razem, za miłość, za mądrość, dobroć, wielkie serce, za poczucie humoru, niekończące się rozmowy, za rady, a kiedy trzeba, pokazanie innej, lepszej drogi, wsparcie, wytrwałość, cierpliwość, za grę w piłkę i wygłupy na korytarzu, za to, jak nas rozśmieszałeś, śpiewając ,,Ten Stary Zegar&quot;, za to, jaki byłeś dzielny, ambitny, honorowy, jak potrafiłeś sprzeciwić się innym, broniąc prawdy, za to, jaki byłeś poukładany, jak z wielką klasą przygotowałeś nas na swoje odejście.<br />Właściwie to można tak wymieniać bez końca, ale Ty wiesz, że jesteśmy z Ciebie dumni i kochamy Cię najbardziej na świecie.<br />Byłeś, Jesteś i Będziesz</p>
<h4>Ś+p<br />Jerzy Ryszard Warchalewski<br />lat 72</h4>
<p>najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek<br />Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w sobotę, 18.08.2012 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu w Puszczykowie.<br />Krysia, Monika, Marek i Alex</p>

,,Człowiek jest wielki nie przez to, co ma, nie przez to, kim jest, lecz przez to, czym dzieli się z innymi"
Jan Paweł II

Dziękujemy za czas spędzony razem, za miłość, za mądrość, dobroć, wielkie serce, za poczucie humoru, niekończące się rozmowy, za rady, a kiedy trzeba, pokazanie innej, lepszej drogi, wsparcie, wytrwałość, cierpliwość, za grę w piłkę i wygłupy na korytarzu, za to, jak nas rozśmieszałeś, śpiewając ,,Ten Stary Zegar", za to, jaki byłeś dzielny, ambitny, honorowy, jak potrafiłeś sprzeciwić się innym, broniąc prawdy, za to, jaki byłeś poukładany, jak z wielką klasą przygotowałeś nas na swoje odejście.
Właściwie to można tak wymieniać bez końca, ale Ty wiesz, że jesteśmy z Ciebie dumni i kochamy Cię najbardziej na świecie.
Byłeś, Jesteś i Będziesz

Ś+p
Jerzy Ryszard Warchalewski
lat 72

najukochańszy Mąż, Tatuś, Teść i Dziadek
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się mszą świętą w sobotę, 18.08.2012 roku o godzinie 12.00 na cmentarzu w Puszczykowie.
Krysia, Monika, Marek i Alex

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
45 lat temu przysięgaliś​my przed ołtarzem miłość ,wierność,​uczciwość małżeńską ,że cię nie opuszczę aż do śmierci ...Nadal kocham jak wtedy i nigdy nie przestanę Krysia


10yrs

Image chosen by user
Jesteś tam gdzie ja mogłem być dzisiaj... Jest tam napewno lepiej i piękniej niż na tym łez padole... Podziękuj Bogu, że mnie ocalił...


10yrs

Image chosen by user
Tatusiu ...tak bardzo tęsknię ...


10yrs

Image chosen by user
Kochamy Cię


10yrs

Image chosen by user
Tatusiu...​bardzo tęsknię


11yrs

Image chosen by user

... rozmowa,​uśm​iech .tęsknimy


11yrs

Image chosen by user

Krysia Monika Mark,Alex


11yrs

Image chosen by user

Dziadku,​Tat​usiu,​Jurku Kochamy


11yrs

Image chosen by user

Dziadku,​Jur​ku,Tato..​.


11yrs

Image chosen by user

Dwa lata ...nie jest łatwiej


11yrs

Image chosen by user

Tatusiu... porozmawiać ...


12yrs

Image chosen by user

Z czasem nie jest łatwiej ...


12yrs

Image chosen by user

Dziadku jak tam .


12yrs

Image chosen by user

Monika Warchalewska


12yrs

Image chosen by user

Wujku myślimy o Tobie


12yrs

Image chosen by user

Tak bardzo mi Ciebie brakuje.


12yrs

Image chosen by user

Tato brakuje mi Ciebie .


12yrs

Image chosen by user

Kochamy,​Tęsknimy


12yrs

Image chosen by user
<p>dla Taty</p> <p>Tatusiu Kocham Cię ,za to jakim człowiekiem byłeś ,jesteś ...i zawsze będziesz .<a href="http://www.youtube.com/watch?v=xgLTCb4WDDs" title="http://www.youtube.com/watch?v=xgLTCb4WDDs">http://www.youtube.​​com/watch?v=​xgLTCb4​WDDs</a></p>


12yrs

Image chosen by user

Dziadku Kocham Cię Alex


12yrs

Image chosen by user

Tato,Jurek Zawsze i na zawsze


12yrs

Image chosen by user

Kochamy Krysia Monia,Alex Mark


12yrs

Image chosen by user

Kochamy KrysiaMonika Mark Alex


12yrs

Image chosen by user

KochamyKrysi​a Monka Mark Alex


12yrs

End of content

No more pages to load