WIESŁAW ROMANOWSKI

This was published in the following publications on 07.09.2012:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;.</em></p>
<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL</p>
<h4><strong>śp. WIESŁAW ROMANOWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach".

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL

śp. WIESŁAW ROMANOWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>.</p> <p>Następny tydzień bez Ciebie.....</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>BRAK CIEBIE............</p> <blockquote> <div> <p style="text-align:center"><strong>Są Chwile Które W Pamięci Zostaną i Chociaż Czas Mija One Nie Mijają.. !!!</strong></p> </div> </blockquote>


13yrs

Image chosen by user

Moje serce z Tobą każdego dnia


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <h6>...........</h6> <blockquote> <p style="text-align:center"><strong>nie ma dnia abym o tobie nie myslala, nie ma dnia abym mniej cierpiala... tak bardzo za tobą tesknie...</strong></p> </blockquote>


13yrs

<p>BRAK CIEBIE............</p> <p style="text-align:center"><strong>Okropna jest tęsknota,Gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka,Gdy myśl jest już przy Tobie,A droga do Ciebie daleka...</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Następny tydzień bez Ciebie.


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <p>SYLWESTROWE SWIATEŁKO DLA CIEBIE</p>


13yrs

Image chosen by user

jutro Sylwester bez Ciebie.


13yrs

<p>..</p> <p><strong>Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Następny tydzień bez Ciebie.


13yrs

Image chosen by user

Ela iJurek Sukiennik


13yrs

Image chosen by user
<p>.nic</p> <p>Żyłeś dobrocią,<br />pogodą ducha.<br />Pomoc dawałeś<br />dla swego druha.</p> <p>Lecz gdy umarłeś,<br />świat się zasmucił.<br />Nie mógł uwierzyć,<br />że już nie wrócisz.</p> <p>Nie mógł uwierzyć,<br />że Cię już nie ma,<br />że pozostały<br />tylko wspomnienia.</p> <p>Po Twej dobroci<br />po Twej miłości<br />I po tym, że żyłeś<br />pełen godności</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <h6>Moja Pamięć i Modlitwa Każdego dnia...Żona</h6>


13yrs

Image chosen by user

Danuta Sarna


13yrs

Image chosen by user

Moje serce z Tobą każdego dnia


13yrs

<p>...........</p> <p>ZA GODZINĘ BOŻE NARODZENIE...BEZ CIEBIE...</p>


13yrs

Image chosen by user

BOZONARODZEN​IOWE SWIATEŁKO.


13yrs

<p>...</p> <p><em><strong>Spotkajmy sie przy stole, Podzielmy sie sercami, Z tymi, którzy są teraz I co byli z nami.</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user

WIGILIJNE ŚWIATEŁKO


13yrs

Image chosen by user
<p>wigilia..</p> <p>Pierwsza Wigilia bez Ciebie,to wszystko tak bardzo boli,nie wiem jak dalej życ Ty wszystko wiedziałes....</p> <p>Z oczu łzy płyną same...Nie wiem skąd się biora...</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <h4>Wigilia</h4> <p><strong>Widać nie dane nam było</strong><br /><strong> opłatkiem się podzielić</strong><br /><strong> Twoje usta zbyt daleko</strong><br /><strong> słowa</strong><br /><strong> gasną przy wigilijnej świecy</strong><br /><strong> Więc ty i ja</strong><br /><strong> żeby nie zapomnieć</strong><br /><strong> łzę </strong><br /><strong> na dwoje łamiemy</strong></p>


13yrs

Image chosen by user
<p style="text-align:center"><strong>Serce złote miałeś od życia dużo chciałeś Zawsze z czułością o nas dbałeś..</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Moje serce z Tobą każdego dnia


13yrs

Image chosen by user
<p>.nic</p> <blockquote> <p><span><em><strong><span>Najsmutniejsze są oczy w których zgasła nadzieja,<br />ludzie którzy by chcieli lecz nie mogą<br />nic pozmieniać ...<br />Najsmutniejszy jest dzień,<br />gdy wstając rano nie wiemy po co żyć,<br />gdy chcielibyśmy coś zrobić<br />lecz najlepiej nie robić nic ...</span></strong></em></span></p> </blockquote>


13yrs

End of content

No more pages to load