WIESŁAW ROMANOWSKI

This was published in the following publications on 07.09.2012:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;.</em></p>
<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL</p>
<h4><strong>śp. WIESŁAW ROMANOWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach".

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL

śp. WIESŁAW ROMANOWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
<p>dlaczego?</p> <blockquote> <p style="text-align:center"><strong><em>Jest taki ból o którym lepiej nie mówić bowiem najlepiej wyraża go milczenie</em></strong></p> </blockquote>


13yrs

Image chosen by user
<p>..6 miesięcy..</p> <blockquote> <p><strong>... nawet gdybym chciała</strong></p> <p><strong>wykrzyczeć głośno swój ból,</strong></p> <p><strong>to i tak to nic nie da,</strong></p> <p><strong>więc łzy płyną cichutko...</strong></p> <p><strong>choć i one nic nie zmienią...</strong></p> </blockquote>


13yrs

Image chosen by user

6 miesięcy jak nie ma Ciebie.


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <p style="text-align:center"><em>Okropna jest tęsknota,Gdy myśl wciąż do Ciebie ucieka,Gdy myśl jest już przy Tobie,A droga do Ciebie daleka...</em></p>


13yrs

Image chosen by user

25 tydzień bez Ciebie.


13yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p style="text-align:center"><em><strong>Niebo nas dzieli niebo te same,</strong></em><br /><em><strong> po którym szare wędrują obłoki.</strong></em><br /><em><strong> Jakże ponure bez Ciebie jest trwanie,</strong></em><br /><em><strong> jakże są straszne losu wyroki…Niebo nas dzieli niebo te same,</strong></em><br /><em><strong> po którym szare wędrują obłoki.</strong></em><br /><em><strong> Jakże ponure bez Ciebie jest trwanie,</strong></em><br /><em><strong> jakże są straszne losu wyroki…</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user

24 tydzień bez Ciebie.


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <p>Moje dni pochłania cisza…<br />Moje myśli ogarnia płacz…<br />Moje słowa są bezdźwięczne…<br />Moje ciało czuje Twej obecności brak…<br />Moje życie przeszywa dreszcz…<br />Dreszcz, który spływa po mnie, aż do stóp…<br /><a href="http://i-zyczenia.pl/tag/serce" rel="nofollow" title="http://i-zyczenia.pl/tag/serce">Serce</a> bije coraz wolniej…<br />Tracąc magię swoich nut…<br />Wszystko straciło sens, straciło barwę swą…<br />Zanikło w oddali gdzieś…<br />Gubiąc się bezpowrotnie…<br />Brak Ciebie, Twoich słów…</p>


13yrs

Image chosen by user

23 tydzień bez Ciebie.


13yrs

Image chosen by user

22 tydzień bez Ciebie


13yrs

Image chosen by user
<p>Pięć miesiecy jak Ciebie nie ma.....</p> <p><strong>Są Chwile Które W Pamięci Zostaną i Chociaż Czas Mija One Nie Mijają.. !!!</strong></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>msza św.</p> <p>W piatek tj.8 lutego w Poznaniu odbędzie sie msza żałobna za sp.Wiesia i Krystynę Pośpieszny</p>


13yrs

Image chosen by user

21tydzień bez Ciebie


13yrs

Image chosen by user
<p>....</p> <p>Najsmutniejsze są wspomnienia,<br />które zadają okropny ból,<br />Najsmutniejsze jest własne serce<br />gdy cichutko woła …<br />“wróć” …</p>


13yrs

Image chosen by user

20 tydzień bez Ciebie.


13yrs

Image chosen by user

Ola , Michasia i Nikodem


13yrs

Image chosen by user
<p>....</p> <h4><span>Gdzie jesteś?<br />Gdzie jesteś?<br />Czy spotkam cię kiedyś?<br />Czy droga ma przetnie się z twoją?<br />Idziemy ku sobie<br />Idziemy od siebie<br />Tęsknoty się dwoją i troją </span></h4>


13yrs

Image chosen by user
<p>Dla Ciebie....</p> <blockquote> <p><strong>... nawet gdybym chciała</strong></p> <p><strong>wykrzyczeć głośno swój ból,</strong></p> <p><strong>to i tak to nic nie da,</strong></p> <p><strong>więc łzy płyną cichutko...</strong></p> <p><strong>choć i one nic nie zmienią...</strong></p> </blockquote>


13yrs

Image chosen by user

19 tydzień bez Ciebie


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <p style="text-align:center"><em><strong>Tęsknię i to tak bardzo boli, ale ten ból jest jedynym dowodem na to, że byłeś częścią mojego życia.</strong></em></p>


13yrs

Image chosen by user

Dana i Rysiek


13yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p><span>Bóg zabrał nam Ciebie</span></p> <p><span>pozostał tylko ból i czas,</span></p> <p><span>ten który tak powoli płynie</span></p> <p><span>ten,który niesie tyle zła</span></p> <p><span>bo życie jest takie niesprawiedliwe</span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <blockquote> <blockquote> <p style="text-align:center"><em><strong>Odszedłeś dawno, odszedłeś cicho</strong></em><br /><em><strong> nic mi po Tobie nie zostało</strong></em><br /><em><strong> złamane <a href="http://i-zyczenia.pl/tag/serce" rel="nofollow" title="http://i-zyczenia.pl/tag/serce">serce</a>, cisza w słuchawce</strong></em><br /><em><strong> wiele tęsknoty – miłości mało…</strong></em></p> </blockquote> </blockquote>


13yrs

Image chosen by user

18 tydzień bez Ciebie


13yrs

End of content

No more pages to load