WIESŁAW ROMANOWSKI

This was published in the following publications on 07.09.2012:
Gazeta Lubuska

<p><em>&quot;Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach&quot;.</em></p>
<p>Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL</p>
<h4><strong>śp. WIESŁAW ROMANOWSKI</strong></h4>
<p>Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną</p>

"Dla nikogo nie odszedłeś naprawdę. Będziesz żył w naszych sercach i myślach".

Z głębokim smutkiem zawiadamiamy, że 5 września 2012 r. odszedł od nas na zawsze w wieku 55 lat najukochańszy MĄŻ i PRZYJACIEL

śp. WIESŁAW ROMANOWSKI

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się Mszą św. w sobotę 8 września 2012 r. o godz. 10.00 w kościele p.w. NPNMP W Chynowie Pogrążona w żałobie żona z rodziną

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Następny tydzień bez Ciebie.


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <blockquote> <p style="text-align:center"><em><strong>Odszedłeś dawno, odszedłeś cicho</strong></em><br /><em><strong> nic mi po Tobie nie zostało</strong></em><br /><em><strong> złamane <a href="http://i-zyczenia.pl/tag/serce" rel="nofollow" title="http://i-zyczenia.pl/tag/serce">serce</a>, cisza w słuchawce</strong></em><br /><em><strong> wiele tęsknoty – miłości mało…</strong></em></p> </blockquote>


13yrs

Image chosen by user
<p>100 dni bez Ciebie</p> <h6>Moja Pamięć i Modlitwa Każdego dnia...Żona</h6>


13yrs

Image chosen by user

Następny tydzień bez Ciebie.


13yrs

<p>..</p> <p><strong>Nagle tak cicho zrobiło się w moim świecie bez Ciebie</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

RENATA ROMANOWSKA


13yrs

Image chosen by user
<p>dla Ciebie w dniu imienin....</p> <p><strong>... nawet gdybym chciała</strong></p> <p><strong>wykrzyczeć głośno swój ból,</strong></p> <p><strong>to i tak to nic nie da,</strong></p> <p><strong>więc łzy płyną cichutko...</strong></p> <p><strong>choć i one nic nie zmienią...</strong></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>msza</p> <p>W NIEDZIELĘ ODBĘDZIE SIE MSZA IMIENINOWA SP.WIESIA..W KOŚCIELE W CHYNOWIE</p>


13yrs

<p>Trzy miesiące bez Ciebie.....</p> <p style="text-align:left"><strong>Dzis mijają trzy miesiące jak odszedłeś,a to boli jeszcze bardziej</strong></p> <p style="text-align:left"><strong>myslami jestem przy Tobie każdego dnia....</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Moje serce z Tobą każdego dnia


13yrs

Image chosen by user

Moje serce z Tobą każdego dnia


13yrs

Image chosen by user
<p>12TYDZIEŃ BEZ CIEBIE</p> <p style="text-align:center"><strong>Codziennie rano, gdy się budzę, czuję pustkę, którą kiedyś wypełniałeś Ty. A teraz pozostał tam tylko ślad i wspomnienie. Szara rzeczywistość zabrała mi Ciebie, a ja nie potrafiłam cię zatrzymać.</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Moje serce z Tobą każdego dnia


13yrs

Image chosen by user
<p>czemu?</p> <p style="text-align:center"><strong>Odszedłeś dawno, odszedłeś cicho</strong><br /><strong> nic mi po Tobie nie zostało</strong><br /><strong> złamane <a href="http://i-zyczenia.pl/tag/serce" rel="nofollow" title="http://i-zyczenia.pl/tag/serce">serce</a>, cisza w słuchawce</strong><br /><strong> wiele tęsknoty – miłości mało…</strong></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>11tydzień</p> <p style="text-align:center"><strong>Najsmutniejsze są wspomnienia,</strong><br /><strong> które zadają okropny ból,</strong><br /><strong> Najsmutniejsze jest własne serce</strong><br /><strong> gdy cichutko woła …</strong><br /><strong> “wróć” … </strong></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>76 dni</p> <h6>Moja Pamięć i Modlitwa Każdego dnia...Żona</h6>


13yrs

Image chosen by user
<p>Tato...</p> <p><span>...nigdy nie zapomnę lat spędzonych z Tobą.</span><span> Zostaniesz w moim sercu najbliższą osobą.</span></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>...........</p> <p style="text-align:center"><strong>nie ma dnia abym o tobie nie myslala, nie ma dnia abym mniej cierpiala... tak bardzo za tobą tesknie...</strong></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>...</p> <p style="text-align:center"><em>Jest taki ból o którym lepiej nie mówić bowiem najlepiej wyraża go milczenie</em></p>


13yrs

Image chosen by user

ola


13yrs

Image chosen by user
<p>10 tydzień bez Ciebie</p> <p style="text-align:center"><strong>Dziś mija 10 tygodni jak Ciebie nie ma ,10 pustych tygodni,70dni,1680 godzin bez Ciebie..</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Dana i Rysiek


13yrs

Image chosen by user
<p>..</p> <p style="text-align:center"><strong>Są Chwile Które W Pamięci Zostaną i Chociaż Czas Mija One Nie Mijają.. !!!</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Paweł


13yrs

End of content

No more pages to load