ANDRZEJ HOŁYSZ

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.07.2012
Gazeta Lubuska

"Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach" Podziękowania Wszystkim, którzy w tak bolesnych dla nas chwilach dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca, duchowego wsparcia, współczucia i życzliwości, wzięli liczny udział w uroczystości odprowadzenia na miejsce wiecznego spoczynku mojego Męża, naszego Taty i Dziadka śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Szczególnie pragniemy podziękować księdzu Leszkowi Kaźmierczakowi - Proboszczowi z Parafii Św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górze za bardzo osobiste i duchowe przewodniczenie całej uroczystości pogrzebowej oraz Księdzu Tadeuszowi Kulczykowi - Proboszczowi z Parafii Miłosierdzia Bożego za udział w pogrzebie. Pani Kasi Tomczak za głębokie i wzruszające słowa i myśli o śp. ANDRZEJU, którymi podzieliła się z nami. Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym, Pracownikom firmy POL-Plus oraz sąsiadom za obecność, słowa wsparcia, modlitwę, pamięć, złożone wieńce i kwiaty. Serdeczne podziękowania, niech Wam Bóg błogosławi. Składa żona z rodziną

Plaża

Pogrążeni w smutku i żalu zawiadamiamy, że 21 czerwca 2012 roku odszedł do domu Pana, ukochany MĄŻ, TATA, DZIADEK i TEŚĆ śp. ANDRZEJ HOŁYSZ Pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 10.30 na nowym cmentarzu komunalnym przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze. Żona, syn , córka z rodzinami. Msza św. w intencji Zmarłego zostanie odprawiona w dniu pogrzebu o godz. 8.30 w kościele pw. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Prosimy o nieskładanie kondolencji.

Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Dyrektora Firmy "POL-PLUS" Sp.z o.o. wyrazy szczerego współczucia rodzinie Zmarłego składają: Właściciele i Pracownicy Hurtowni Armatury "SAWO" S.J. w Zielonej Górze.

Z głębokim smutkiem i ogromnym żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Dyrektora Zarządu Firmy POL-PLUS Systemy Grzewcze Sp. z o.o. Rodzinie Zmarłego oraz Najbliższym wyrazy serdecznego współczucia składają Prezes Zarządu Jerzy Fularz oraz Pracownicy Firmy AQUA-Grupa SBS” Sp. zo.o.

Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach W 1 rocznicę śmierci mojego MĘŻA, naszego TATY, TEŚCIA i DZIADKA śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Prosząc o modlitwę i chwilę zadumy, zapraszamy na mszę św., która zostanie odprawiona w piątek, 21 czerwca 2013 roku o godz. 18.30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Żona, syn, córka z rodzinami.

Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze, bo zostawili ślady w naszych sercach W II rocznicę śmierci mojego MĘŻA, naszego TATY, TEŚCIA i DZIADKA śp. ANDRZEJA HOŁYSZA Prosząc o modlitwę i chwilę zadumy, zapraszamy na mszę św., która zostanie odprawiona w sobotę, 21 czerwca 2014 roku o godz. 18.30 w kościele pw. św. Józefa Oblubieńca na os. Zacisze. Żona, syn, córka z rodzinami.

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamięci naszych młodzieńczych lat

Andrzej Toczewski


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania Pietrowski


9 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Andrzej Toczewski


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jankowiaki


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Jankowiaki (sąsiedzi)


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina Jankowiakow


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Arkadiusz Zelek


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Grażyna i Krzysztof Falger


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika S.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

A.S.​Staśkiewicz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

koleżanka z LO 7


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Szymon


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Janina z L.O 7


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja i Grzegorz Kolendowicz


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Bogusława i Ryszard Sępscy


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Sępska


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Halina i Andrzej D.


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Wyrazy współczucia Ewa Sawicka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

rodzina K.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

MJW


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Józef Godlewski


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Arek i Agnieszka Enkot


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Rodzina K.


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia