Maria Błażejczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Gazeta Pomorska

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Wszystkim, którzy byli z nami w najtrudniejszych chwilach, podzielają nasz ogromny smutek po odejściu naszej najukochańszej żony, matki, babci i teściowej śp. Marii Błażejczak z domu Ojczenasz, okazali wiele serca oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej składamy serdeczne podziękowania MĄŻ, CÓRKI z MĘŻAMI i WNUKI

Plaża
<p><em>Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,<br />że dnia 31 maja 2011 roku odeszła od nas<br />najukochańsza mama, teściowa i wspaniała babcia</p>
<h4><strong>śp.<br />Maria Błażejczak<br />lat 79<br />z domu Ojczenasz</strong></h4>

<p>Pogrążona w olbrzymim smutku<br />CÓRKA ALICJA z MĘŻEM i SYNAMI</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tak brakuje mi Ciebie...</p> <p>Ciągle brakuje mi Ciebie ogromnie. Tęsknię tak bardzo, że czasem brakuje mi sił.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>[*]</p> <p><em>Takie to zycie dziwne jest ...miłość , tęsknota ścigają się ...</em></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuś, ciągle myślę o Tobie.</p> <p>Nie śpię i nie funkcjonuję na tyle, by skoncentrować się na życiu bez Ciebie.</p> <p>Bardzo za Tobą tęsknię........</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja Michalak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alija


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Minął już rok, Mamuś kochana...</p> <p>Wczoraj minął rok. To był piękny dzień od samego rana. Mam nadzieję, że byłaś z nami, Mamuś.</p> <p>Wciąż trudno pogodzić się z Twoim odejściem...</p> <p>Bądź szczęśliwa!!!</p> <p>Bardzo Cię kochamy!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p style="text-align:center"><em><strong>Czas szybko leci ... a wspomnienia o Was , wciąż takie świeże , takie same ...</strong></em></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Kocham Cię!!!!!</p> <p>Kocham Cię, Mamuś!</p> <p>Bądź szczęśliwa!!!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Właśnie mija rok, odkąd odeszłaś...</p> <p><strong>Mamuś, wiedziałaś, o której mnie zbudzić. Wiedziałaś, że bardzo tego pragnęłam. Godz. 3.40, to z pewnością ostatnie Twoje tchnienia na tym świecie. Tak trudno uwierzyć, że w tej minucie minął rok od Twojego wejścia w inny Świat. Tak ogromny smutek nastał w sercu moim, że nie potrafię dać sobie z nim rady. To wciąż tak bardzo boli. Gdybym mogła, wtuliłabym się w ciepłe Twoje ramiona. Pamiętam wciąż Twoją śliczną buzię. Nikt nigdy nie wierzył, ile masz lat. Pamiętam Twój piękny zapach. Nie ma dnia, minuty, abym nie myślała o Tobie. Nie ma dnia, bym nie odwiedziła Ciebie tam, gdzie jesteś. Zawsze będę pamiętać, tęsknić i kochać Ciebie, Mamuś, Kobietę, która dała mi życie i nauczyła mnie tak wiele. </strong></p> <p><strong>Mija rok, a jest mi Ciebie tak bardzo brak.......</strong></p> <p><strong>Dziękuję Ci za wszystkie chwile życia. Dziękuję za to, że pokazałaś mi świat, nauczyłaś tak wiele. Dziękuję za opiekę, pomoc przy dzieciach, za Miłość i za to, że martwiłaś się o nas. Dziękuję za wykształcenie, za lekcje muzyki, jaką mi dawałaś, odwiedzając ze mną wszystkie większe Teatry Muzyczne w kraju, za przeżywanie świata muzyki klasycznej, dzięki czemu odnoszę wrażenie, że znam wszystkie operetki, opery i arie tego świata. Dziękuję za Twój przepiękny uśmiech na Twojej cudnej twarzy. Nigdy go nie zapomnę. Nigdy niczego nie zapomnę, Droga Mamo. </strong></p> <p><strong>Bądź szczęśliwa, radosna, uśmiechnięta. Bądź spokojna, zdrowa i odpoczywaj. Zasłużyłaś na tak wiele. </strong></p> <p><strong>Zawsze byłaś przy mnie. Jeśli mogę prosić, bądź nadal. </strong></p> <p><strong>Myślałam, że brakuje mi łez. Nieprawda. Mam ich jeszcze dość sporo i chciałabym przestać płakać, dla Ciebie, aby Cię dłużej nie martwić. </strong></p> <p><strong>Dziś jest msza za Ciebie. Wiem, że będziesz z nami, będę to czuła. </strong></p> <p><strong>Jesteś w sercu moim i będziesz w nim zawsze.<br /></strong></p> <p><strong><em>Kocham Cię bardzo i nigdy nie przestanę.</em></strong></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Za 5 godzin minie dokładnie rok, gdy odeszłaś...</p> <p>... a ja wciąż nie mogąc pogodzić się z losem i tęsknię straszliwie.</p> <p>Tak chciałabym, abyś wróciła... To wciąż boli.</p> <p>Bądź przy mnie, proszę.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>To był ostatni raz.........</p> <p>Mamuś. Dokładnie rok temu o tej porze widziałam Cię po raz ostatni. Była 22.15, kiedy wychodziłam od Ciebie z pokoju ze szpitala. Jak zwykle odchodząc, odwracałam się, patrzyłam na Ciebie, czy już śpisz, czy patrzysz za mną... Odwracałam się tak kilka razy, jak zawsze, zanim wyszłam. Wcześniej trzymałam Twoją dłoń i tuliłam, jak każdego dnia. Aż odeszłaś... Zostawiłaś mnie, nas wszystkich. Postanowiłaś nie męczyć się dłużej, a może nie męczyć już nas?</p> <p>Mamuś, mogłabym męczyć się lata całe, bylebyś tylko mogła dać mi nadzieję na kolejny dzień całowania Twoich rąk...</p> <p>Bardzo Cię kocham. Bądź szczęśliwa tam, w Niebie, wśród łąk kwiatów i w blasku Słońca!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Wszystkiego najpiękniejszego w Dniu Matki!</p> <p><strong>Mamuś, Twój pomniczek wygląda, jak wystawa w pięknej kwiaciarni. </strong></p> <p><strong>Dla Ciebie wszystkie kwiaty Nieba!</strong></p> <p><strong>Dla Ciebie moje serce!</strong></p> <p><strong>Kocham Cię!!!<br /></strong></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dzień Matki, mamuś kochana!</p> <p>Ty obchodzisz swoje Święto,</p> <p>Ja na warcie muszę stać</p> <p>i życzenia na tę chwilę</p> <p>tylko stąd Ci muszę słać...</p> <p>Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,</p> <p>że wskazujesz mi drogę w mroku,</p> <p>za to, że dni moje tęczą malujesz,</p> <p>dziś Mamo, z głębi serca dziękuję Ci.</p> <p>Idzie Maj przez Ziemię, budzi kwiatów pąki,</p> <p>do mojej Mamusi dziś zapewne wstąpi</p> <p>z bukietem kwiatów, uśmiechem ode mnie,</p> <p>tęsknotą i żalem, lecz to wydarzenie.</p> <p>Daję Ci tę samą książeczkę, którą rok temu dokładnie nie chciałaś oddać. Z wierszykami dla ukochanej mamy. Wzięłaś ją ze sobą, do Nieba. Wiem, że dziś czytasz. Tyle w niej serca jest i miłości, że nie sposób czuć radości.</p> <p>Dla Ciebie wszystkie kwiaty Nieba!!!</p> <p>Bądź szczęśliwa!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Tęsknię straszliwie.........​.</p> <p>Ciągle myślę o Tobie. Gdy siedzę u Ciebie na ławeczce, rozmyślam, popłakuję i zdaję sobie sprawę, jak wiele znaczyłaś dal mnie, dla nas wszystkich. Bardzo tęsknimy za Tobą.</p> <p>Wierzę, że jesteś przy mnie.</p> <p>Kocham Cię, Mamuś.</p>


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia