Maria Błażejczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Gazeta Pomorska

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Wszystkim, którzy byli z nami w najtrudniejszych chwilach, podzielają nasz ogromny smutek po odejściu naszej najukochańszej żony, matki, babci i teściowej śp. Marii Błażejczak z domu Ojczenasz, okazali wiele serca oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej składamy serdeczne podziękowania MĄŻ, CÓRKI z MĘŻAMI i WNUKI

Plaża
<p><em>Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,<br />że dnia 31 maja 2011 roku odeszła od nas<br />najukochańsza mama, teściowa i wspaniała babcia</p>
<h4><strong>śp.<br />Maria Błażejczak<br />lat 79<br />z domu Ojczenasz</strong></h4>

<p>Pogrążona w olbrzymim smutku<br />CÓRKA ALICJA z MĘŻEM i SYNAMI</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bądź przy mnie, bądź...</p> <p>Najukochańsza mamusiu, tak bardzo potrzebuję Twojej rady, słowa, cierpliwości i ciepłego spojrzenia. Wspomóż mnie i bądź przy mnie.</p> <p>Bardzo Cię kocham!</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Bądź przy mnie, proszę.</p> <p><strong>Mamuś, bądź przy mnie w tych trudnych chwilach... Chcę poczuć, że jesteś obok.</strong></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W Dniu Twych Imienin!!!</p> <p><strong>W dniu Twych Imienin, w dniu Twego Święta, serce mi bije, serce pamięta, </strong><br /><strong>niech więc życzenia lecą listownie, </strong><br /><strong>bo nie mam szansy przekazać słownie, </strong><br /><strong>niech lecą prędko do swego celu, </strong><br /><strong>niech będą pierwsze wśród życzeń wielu.</strong></p> <p><strong>Bądź tak szczęśliwa, jak kwiat na wiosnę,<br />Gdy uśmiech słońca kielich mu rozchyla.<br />Niech wokół Ciebie same kwiaty rosną,<br />A woń ich słodka życie w Niebie Ci umila!</strong></p> <p>Pamiętasz, Mamuś, kosz pełen kwiatów? Podobały Ci się bardzo.</p> <p>Życzę Tobie wspaniałego śpiewu ptaków, pięknego słońca, szczęścia, ciepła, które tak lubiłaś i odpoczynku!</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Graczyk z rodziną


14 l

<p>Mamuś, życzę nieba kolorowego!</p> <p>Chciałabym wiedzieć, że tam jest lepiej. Chciałabym móc uwierzyć, że jesteś radosna i beztroska. Zamykam oczy. Biegasz wśród łąk kwiecistych słońcem malowanych w białej sukience, uśmiechnięta, zdrowa, bez bólu, trudów życia czy rozpaczy. Twoje radujące oczy uśmiechem spowite lśnią. Chyba mnie nie widzisz, ale ja widzę Ciebie i to mi wystarczy. Jestem trochę spokojniejsza. Nawet mogę zdążyć łzy wycierać z mojej ciągle zapłakanej twarzy, która postarzała się w mgnieniu oka, gdy Ciebie zabrakło.</p> <p>Mamuś, bądź szczęśliwa!!!!! Tylko tego pragnę.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Dziś są Twoje 80-te urodziny!!!!!!</p> <p><span><span>Ja jestem tu, Ty jesteś tam,<br />tak mi Ciebie Mamusiu brak...<br />Przyjdź do mnie proszę, przytul<br />mnie mocno, powiedz że kochasz,<br />że nic się nie stało...<br />Obiecaj, że będziesz zawsze i wszędzie<br />cały czas obok mnie!<br />Utulisz mnie w smutku i powiesz cichutko:<br />KOCHAM CIĘ! :*</span></span></p> <p><span><span>Ze wszystkich kwiatów świata<br />chciałabym zerwać... słońce<br />i dać je potem Tobie,<br />złociste i gorące.<br />Słoneczko jest daleko,<br />ale się nie martw, mamo,<br />narysowałam drugie... Jest prawie takie samo!<br />Teraz Cię wycałuję, jak mogę najgoręcej,<br />bo tak Cię kocham bardzo, że już nie można więcej!</span></span></p> <p><strong>Gdybyś była przy nas, skończyłabyś dziś 80 lat!</strong> Bardzo żałuję, że nie dotrzymałaś tego dnia. Walczyłaś dość dzielnie, lecz w ostatnich dniach postanowiłaś odejść... To boli po dziś dzień.</p> <p>Mamuś, nie chcę czuć, że Cię nie ma.</p> <p>Wciąż podświadomie wierzę, że to się nie stało. Nie każ mi myśleć, że jest inaczej. Chcę marzyć o Twoim powrocie. Chcę pobiec do Ciebie z kwiatami , jak zawsze, złożyć Ci życzenia, wycałować i siąść, by rozmawiać o wszystkim. <span><br />Najpiękniejsze składam Ci życzenia<br />z głębi serca płynące, czekające spełnienia,<br />niechaj w tamtym świecie kłopoty znikną, zdrowia przybędzie, niechaj słońce dopisze, a szczęście się przędzie. Wszystko co piękne i wymarzone, niech w Twoim niebiańskim życiu będzie spełnione</span>.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Graczyk z rodziną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

NATALIA CHMIELEWSKA


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Chciałbym zapytać: kiedy wrócisz???</p> <p>Świadomość, że to niemądre pytanie, boli.</p> <p>Bardzo Cię kocham.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

natalia chmielewska


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Graczyk z rodziną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Kochająca najmłodsza.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Powoli mija 10 miesięcy odkąd odeszłaś...</p> <p><strong> ♥ Moja Mamo, Mamo droga ♥, </strong></p> <p><strong>Tyś mi daną jest od Boga, bo troskliwość Twoja cała nad moim życiem czuwała. Czyż zdołam zliczyć dary Twej miłości? Czy je spłacę ceną mej wdzięczności? Od onej chwili, gdyś mi życie dała, jakby Stróż Anioł zawsze przy mnie stałaś. Twej miłości i poświęceń siła, kochać Boga i ludzi uczyłaś i byś poświęceń miary dopełniła, do świętych nauk duchaś mi wdrożyła. Gdy życie moje szło krzywo lub spacznie, na drogę cnoty wiodłaś mnie opacznie, Za Twoją miłość Aniele Wcielony bądź życiem moim całym uwielbiany!!!<br /></strong></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>...</p> <p style="text-align:center">Nasi najbliżsi, po obłokach stąpający o skrzydłach roztańczonych. Czy wiecie ile w nas tęsknoty, w nas rodzinach opuszczonych. Dlaczego tak wcześnie Bóg Was w tę podróż zabrał, powrotną niszcząc drogę. Kto śmiał odległość taką postawić nam za przeszkodę? Wy tam – my tu wciąż tkwimy, czekając na spotkanie. Wracajcie z tej podróży, niech ona snem się stanie! My dla Was wszystko – wierzcie – w nagrodę uczynimy, by poczuć, dotknąć, utulić i znowu uśmiech zobaczyć… Nieba Wam uchylimy, choć niebo dla Was otworem uchylone. Dla nas dzień bez Was to cierpienie, serce z bólu rozżarzone.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Graczyk z rodziną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja Michalak


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ania Graczyk z rodziną


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mamuś..............</p> <p><strong>Odczuwając na co dzień ten brak Ciebie bolący, tęsknię ogromnie............​​.....</strong></p>


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia