Maria Błażejczak

This was published in the following publications on 07.06.2011:
Gazeta Pomorska

Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych. Wszystkim, którzy byli z nami w najtrudniejszych chwilach, podzielają nasz ogromny smutek po odejściu naszej najukochańszej żony, matki, babci i teściowej śp. Marii Błażejczak z domu Ojczenasz, okazali wiele serca oraz uczestniczyli we mszy św. i ceremonii pogrzebowej składamy serdeczne podziękowania MĄŻ, CÓRKI z MĘŻAMI i WNUKI

Beach
<p><em>Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy.</em></p>
<p>Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,<br />że dnia 31 maja 2011 roku odeszła od nas<br />najukochańsza mama, teściowa i wspaniała babcia</p>
<h4><strong>śp.<br />Maria Błażejczak<br />lat 79<br />z domu Ojczenasz</strong></h4>

<p>Pogrążona w olbrzymim smutku<br />CÓRKA ALICJA z MĘŻEM i SYNAMI</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user
<p>Tęsknię.............​..........</p> <p>Bardzo mi Ciebie, Mamuś, brakuje...</p>


13yrs

Image chosen by user

Dla Pani - Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Ania Graczyk


13yrs

Image chosen by user

Twoja najmłodsza.


13yrs

Image chosen by user
<p>Dziękuję, Mamuś moja jedyna!</p> <p>Za to, że zawsze jesteś przy mym boku,</p> <p>za to, że wciąż wskazujesz mi drogę w mroku,</p> <p>za to, że dni moje tęczą malujesz,</p> <p>z głębi serca, dziękuję Ci Mamuś.</p> <p>Jestem przy Tobie i będę po mój kres...</p>


13yrs

Image chosen by user

Ania z rodziną


13yrs

Image chosen by user
<p>Smutno mi bardzo..............​................</p> <p>Smutno mi. Czasami nie wiem, jak sobie z tym poradzić. Myślami jestem wciąż przy Tobie. A dziś? Tak bardzo chciałabym przytulić się do Ciebie...</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Mamuniu, tęsknię i kocham!</p> <p>Kocham i tęsknię... Tęsknię i kocham...... Mamuś, czy jesteś z nas dumna? Czy tak właśnie wyobrażałaś sobie naszą przyszłość, miłość i ogromną tęsknotę???</p> <p>A ból...?</p> <p>Boże, ile dałabym, aby przespać spokojnie noc całą...</p> <p>Dałabym wiele, by obudzić się rano i zobaczyć śliczną Twoją buzię, by pojąć, że to był tylko sen......</p> <p>Tak chciałabym..........</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Mamuś, tęsknota mnie przytłacza...</p> <p>Mamuś, gdzie jesteś??????????</p> <p>Tak mi źle bez Ciebie...</p> <p>Czy mogłabyś już wrócić???</p> <p>I...powiedz, że to był żart...</p> <p>Uszczypnij i zaśmiej się, a ja otworzę oczy</p> <p>i będę najszczęśliwsza na świecie...</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Śmierć ...</p> <p><em><a href="http://gry-logiczne.humoris.pl/darmowa-gra-flash-online-logiczna/662/smierc" rel="nofollow" title="http://gry-logiczne.humoris.pl/darmowa-gra-flash-online-logiczna/662/smierc">Śmierć</a>, to tylko proste słowo...</em><br /><em>na opisanie brakuje nam słów...</em><br /><em>gdy nas spotyka,</em><br /><em>nie potrafimy zrozumieć tego,</em><br /><em>co się naprawdę stało...</em><br /><em>dlaczego to tak musi boleć?</em><br /><em>podobno każde cierpienie ma sens...</em><br /><em>przekonamy się...</em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Kocham CIę, Mamuś!</p> <p><span><em>Mama, czy nie jest to magiczne słowo?Pomyślisz i już jest przy tobie, tuląc i całując cię czule w czoło.Bardzo się troszczy o twoje zdrowie i gdy jest przy tobie, nikt złegosłowa na ciebie nie powie.Czuwa nad tobą nawet w nocy,by złe sny nie miały nad tobą mocy.Czy jesteś duży, czy jesteś mały,zawsze o pomoc możesz zwrócić się do mamy.I wystarczy, że słowo magiczne wypowiesz,jak bardzo kocha cię mama, zaraz się dowiesz.Bo weźmie cię w ramiona,Przytuli do piersi i w kolejce po szczęścieMożecie stanąć pierwsi. </em></span></p>


13yrs

Image chosen by user

Ania


13yrs

Image chosen by user
<p>Brakuje mi Ciebie, Mamuś!</p> <p>...odkąd odeszłaś. Jakże chwilami zła byłam, że nam to zrobiłaś. Jak bardzo byłam zła na Boga, że mi Ciebie odebrał...</p> <p>Daj mi pewność, że jesteś szczęśliwa i stoisz przy mnie.</p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Życie ...</p> <p style="text-align:center"><strong>Życie nie jest niczym innym jak podróżą pociągiem:</strong><br /><em>składającą się z wsiadania i wysiadania, </em><br /><em>naszpikowanym wypadkami, przyjemnymi niespodziankami oraz głębokimi smutkami</em><br /><em>Rodząc się, wsiadamy do pociągu i znajdujemy tam osoby, z którymi myślimy być zawsze podczas naszej podróży: naszych rodziców. Niestety, prawda jest inna. Oni wysiadają na jakiejś stacji pozbawiając nas swojej czułości, przyjaźni i niezastąpionego towarzystwa. </em><br /><em>Jednak to nie przeszkadza, by wsiadły inne osoby, które staną się dla nas bardzo szczególne. Przybywają nasi braci, przyjaciele i cudowne miłości Wśród osób, które jadą tym pociągiem, będą takie, które robią sobie zwykłą przejażdżkę; Takie, które wywołują w podróży tylko smutek... </em><br /><em>Oraz takie, które krążąc po pociągu będą zawsze gotowe do pomocy potrzebującym </em><br /><em>Wielu wysiadając pozostawi ciągłą tęsknotę... inni przejdą tak niezauważenie, że nie zdamy sobie sprawy, że zwolnili miejsce. Ciekawe jest, że niektórzy pasażerowie, którzy są przez nas najbardziej ukochani, zajmą miejsca w wagonach najbardziej oddalonych od naszego. Dlatego będziemy musieli przebyć drogę oddzielnie, bez nich. Oczywiście, </em><br /><em>nic nam nie przeszkadza, by w trakcie podróży porozglądać się -choć z trudnością - po naszym wagonie i dotrzeć do nich... </em><br /><em>Ale niestety, nie będziemy już mogli usiąść przy ich boku, ponieważ miejsce to będzie już zajęte przez inną osobę. </em><br /><em>Nie ważne; ta podróż właśnie tak wygląda: </em><br /><em>pełna wyzwań, marzeń, fantazji, </em><br /><em>oczekiwań i pożegnań... Ale nigdy powrotów. A zatem, odbyjmy naszą podróż w możliwie najlepszy sposób. </em></p>


13yrs

Image chosen by user
<p>Boże ...</p> <p style="text-align:center"><strong>Daj Nam wiarę, że to ma sens, że nie warto żałować ich , że gdziekolwiek są dobrze im jest, bo są z Nami choć w innej postaci. I przekonaj, że tak ma być, że po głosach ich wciąż drży powietrze, że odeszli po to, by żyć i tym razem będą żyć wiecznie.</strong></p>


13yrs

Image chosen by user

Ania


13yrs

Image chosen by user

Alicja


13yrs

Image chosen by user
<p>Podziękowanie.</p> <p>Serdecznie dziękuję wszystkim za pamięć.</p>


13yrs

Image chosen by user

Ania


13yrs

Image chosen by user
<p>KOCHAM.</p> <p>Kocham, tęsknię, myślę...</p>


13yrs

Image chosen by user

natalia chmielewska


13yrs

Image chosen by user

Alicja


14yrs

Image chosen by user
<p>Bardzo mi Ciebie brakuje.............​...</p> <p>Przeraźliwie tęsknię za Tobą, Mamuś. Zamykam oczy, widzę Twoją twarz, słyszę Twój cudny głos i czuję, że jesteś.</p> <p>Bądź.</p>


14yrs

End of content

No more pages to load