Bogdan Grzelak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2011
Gazeta Pomorska

„Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Prezydenta Rotary Club Inowrocław śp. Bogdana Grzelaka lat 65 Msza Św żałobna zostanie odprawiona w kościele NMP dnia 17.06.2011r. o godz. 13.30. Po mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym NMP w Inowrocławiu. Przyjaciele członkowie Rotary Clubu Inowrocław

Plaża
<p>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 czerwca 2011 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadzia śp. Bogdan Grzelak lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ. Prosimy o nie składanie kondolencji</p>

Dnia 8 czerwca 2012 roku minęła 1 rocznica śmierci mojego Brata Bogdana Grzelaka. Niepogodzeni z Jego przedwczesnym odejściem prosimy o chwilę zadumy. NINA z PIOTREM

<p>Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 9 czerwca 2011 roku śp. Bogdana Grzelaka (1946-2011) naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego w latach 1995-2004, następnie kierownika referatu Promocji Zdrowia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia, zasłużonego działacza społecznego, do 1994 r. wiceprezesa zarządu wojewódzkiego i prezesa koła inowrocławskiego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług, Prezydenta Rotary Club Inowrocław w kadencji 2009-2011, inicjatora fundacji obrazu dla upamiętnienia 345. rocznicy bitwy pod Mątwami, przekazanego uroczyście Miastu w dniu 8 czerwca 2011 roku. Łącząc się w żałobie z Żoną, Córką i Bliskimi Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia Ryszard Brejza Prezydent Inowrocławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maria


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Maria


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PONOĆ W ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA SPEŁNIAJĄ SIĘ DOBRE ŻYCZENIA I DLATEGO TOBIE,ORAZ WSZYSTKIM MOIM NAJBLIŻSZYM ,KTÓRZY ODESZLI W ZAŚWIATY ŻYCZĘ ISTNIENIA W ZDROWIU I BEZPIECZEŃST​WIE. MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NASTĘPNE ŚWIĘTA BEZ CIEBIE.ŻYCZĘ TOBIE I WSZYSTKIM MOIM NAJBLIŻSZYM,​KTÓRZY ZNAJDUJĄ SIĘ JUŻ PO TEJ "DRUGIEJ STRONIE TĘCZY" ISTNIENIA W ZDROWIU I BEZPIECZEŃST​WIE.​MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolanta Rostojek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętam Agnieszka


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
stanislaw rabeda


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAM,​WSPOMINAM I OGARNIA MNIE SMUTEK,ŻAL.​TAKICH JAK TY JEST CORAZ MNIEJ.​SZKODA. BRAKUJE ROZMÓW Z TOBĄ,BO TYLKO Z TOBĄ MOŻNA BYŁO T A K POROZMAWIAĆ


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MOJE MYŚLI SĄ PRZY TOBIE BOGDANKU. MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA I SĄSIEDZI Z KTÓRYMI RAZEM WSPOMINAMY CIEBIE.​ZAWSZE BYŁEŚ KOCHANY,​DOBRY,​UCZYNNY,​WSPANIAŁY!​SMUTNO BEZ CIEBIE.​WYDAJE NAM SIĘ,ŻE WCZORAJ JESZCZE BYŁEŚ WŚRÓD NAS I ZE MNĄ .KOCHAM CIEBIE . MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
WSPOMINAM LIDIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ZAPALAM ŚWIECZKĘ DLA CIEBIE MOJE KOCHANIE I DLA WSZYSTKICH TWOICH I MOICH BLISKICH,​KTÓRZY ODESZLI Z PŁASZCZYZNY FIZYCZNEJ.​WSZYSTKIM ŻYCZĘ SPOKOJU I ISTNIENIA W POCZUCIU PEŁNEGO BEZPIECZEŃST​WA .PRZEKAZUJĘ SŁOWA MIŁOŚCI WSZYSTKIM .MARIA


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia