Bogdan Grzelak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 14.06.2011
Gazeta Pomorska

„Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Prezydenta Rotary Club Inowrocław śp. Bogdana Grzelaka lat 65 Msza Św żałobna zostanie odprawiona w kościele NMP dnia 17.06.2011r. o godz. 13.30. Po mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym NMP w Inowrocławiu. Przyjaciele członkowie Rotary Clubu Inowrocław

Plaża
<p>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 czerwca 2011 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadzia śp. Bogdan Grzelak lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ. Prosimy o nie składanie kondolencji</p>

Dnia 8 czerwca 2012 roku minęła 1 rocznica śmierci mojego Brata Bogdana Grzelaka. Niepogodzeni z Jego przedwczesnym odejściem prosimy o chwilę zadumy. NINA z PIOTREM

<p>Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 9 czerwca 2011 roku śp. Bogdana Grzelaka (1946-2011) naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego w latach 1995-2004, następnie kierownika referatu Promocji Zdrowia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia, zasłużonego działacza społecznego, do 1994 r. wiceprezesa zarządu wojewódzkiego i prezesa koła inowrocławskiego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług, Prezydenta Rotary Club Inowrocław w kadencji 2009-2011, inicjatora fundacji obrazu dla upamiętnienia 345. rocznicy bitwy pod Mątwami, przekazanego uroczyście Miastu w dniu 8 czerwca 2011 roku. Łącząc się w żałobie z Żoną, Córką i Bliskimi Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia Ryszard Brejza Prezydent Inowrocławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Pamiętamy Krzysiu z mamą


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM CIEBIE-MÓJ SKARBIE . MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM CIEBIE MÓJ UKOCHANY MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NA IMIENINY! ISTNIEJ SZCZĘŚLIWY NASZĄ CZŁOWIECZĄ ,FAJNĄ SZCZĘŚLIWOŚC​IĄ.​KOCHAMY CIEBIE,MARTA Z ZYGMUNTEM,​LIDIA Z HENRYKIEM I JADWIGA K.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
DZISIAJ SĄ TWOJE IMIENINY.DLA MNIE TO SMUTNY DZIEŃ. ALE TOBIE-MÓJ UKOCHANY- ŻYCZĘ BEZPIECZNEGO I SZCZĘŚLIWEGO ISTNIENIA .BYĆ MOŻE PRZEBYWASZ GDZIEŚ U DOBREGO BOGA.TEGO TEŻ TOBIE ŻYCZĘ,ŻEBY TAK WŁAŚNIE BYŁO .AMEN,AMEN.​BARDZO KOCHAM.MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA I SĄSIEDZI,​KTÓRZY BARDZO MILE I BARDZO CZĘSTO CIEBIE -MÓJ SKARBIE WSPOMINAJĄ.


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA I SĄSIEDZI BARDZO MILE WSPOMINAJĄCY CIEBIE-MÓJ SKARBIE.​BARDZO CIEBIE KOCHAMY!!!!!​!


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
stanislaw rabeda oswiecim


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jolanta Rostojek


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
PAMIĘTAM,​KOCHAM,​WSPOMINAM.​MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
NIGDY NIE ZAPOMNIMY.​BARDZO MIŁO ZAWSZE WSPOMINAMY.​MARTA I ZYGMUNT


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W ROCZNICĘ TWOICH URODZIN -MÓJ SKARBIE,A TATUSIOWI I TWOJEJ MAMIE W ROCZNICĘ ICH ŚMIERCI ŻYCZĘ BEZPIECZNEGO I SZCZĘŚLIWEGO ISTNIENIA. MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
W ROCZNICĘ TWOICH URODZIN I ROCZNICĘ ŚMIERCI TATY I TWOJEJ MAMY ŻYCZĘ WAM BEZPIECZNEGO I SZCZĘŚLIWEGO ISTNIENIA. MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
BARDZO CZĘSTO WSPOMINAMY CIEBIE - BODZIU.NADAL JESTEŚ I POZOSTANIESZ NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH.​MARTA I ZYGMUNT


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
JESTEŚ CZĘSTO W NASZYCH WSPOMNIENIAC​H I CIĄGLE W NASZYCH SERCACH MARTA Z ZYGMUNTEM


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
MARIA


10 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia