Bogdan Grzelak

This was published in the following publications on 14.06.2011:
Gazeta Pomorska

„Bóg zabiera człowieka wtedy, gdy widzi, że zasłużył sobie na niebo” Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci Prezydenta Rotary Club Inowrocław śp. Bogdana Grzelaka lat 65 Msza Św żałobna zostanie odprawiona w kościele NMP dnia 17.06.2011r. o godz. 13.30. Po mszy św. o godz. 14.00 odbędzie się ceremonia pogrzebowa na cmentarzu parafialnym NMP w Inowrocławiu. Przyjaciele członkowie Rotary Clubu Inowrocław

Beach
<p>Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać, byłbyś z nami. Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 9 czerwca 2011 roku odszedł od nas kochany Mąż, Tatuś, Teść i Dziadzia śp. Bogdan Grzelak lat 65. Msza św. żałobna odprawiona zostanie dnia 17.06.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej). Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 14.00 na cmentarzu parafii Zwiastowania N.M.P. (Matki Boskiej) przy ul. Marcinkowskiego w Inowrocławiu. Pogrążona w smutku ŻONA z RODZINĄ. Prosimy o nie składanie kondolencji</p>

Dnia 8 czerwca 2012 roku minęła 1 rocznica śmierci mojego Brata Bogdana Grzelaka. Niepogodzeni z Jego przedwczesnym odejściem prosimy o chwilę zadumy. NINA z PIOTREM

<p>Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o nagłej śmierci w dniu 9 czerwca 2011 roku śp. Bogdana Grzelaka (1946-2011) naczelnika Wydziału Rozwoju Gospodarczego w latach 1995-2004, następnie kierownika referatu Promocji Zdrowia w Wydziale Spraw Społecznych i Promocji Zdrowia Urzędu Miasta Inowrocławia, zasłużonego działacza społecznego, do 1994 r. wiceprezesa zarządu wojewódzkiego i prezesa koła inowrocławskiego Zrzeszenia Prywatnego Handlu i Usług, Prezydenta Rotary Club Inowrocław w kadencji 2009-2011, inicjatora fundacji obrazu dla upamiętnienia 345. rocznicy bitwy pod Mątwami, przekazanego uroczyście Miastu w dniu 8 czerwca 2011 roku. Łącząc się w żałobie z Żoną, Córką i Bliskimi Zmarłego składamy wyrazy głębokiego współczucia Ryszard Brejza Prezydent Inowrocławia wraz z pracownikami Urzędu Miasta Inowrocławia</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

DZISIAJ MINĘŁO DZIEWIĘĆ LAT OD TWOJEJ ŚMIERCI -BOGDANIE. WSPOMINAMY CIEBIE BARDZO CZĘSTO I BARDZO SERDECZNIE.LUDZIE PAMIĘTAJĄ O TWOJEJ SZLACHETNOŚCI ,DOBROCI. JADZIA K. NIGDY NIE ZAPOMNI ILE JEJ POMOGŁEŚ =CIĄGLE WSPOMINA I MÓWI "GDYBY PAN BOGDAN ŻYŁ BYŁO BY MI O WIELE ŁATWIEJ "KOCHAMY CIEBIE BARDZO BODZIU . MARIA . JADWIGA K. MARTA I ZYGMUNT B.

MARIA JADWIGA K. MARTA I ZYGMUNT


6yrs

Image chosen by user
DZISIAJ MIJA DZIEWIĘĆ LAT OD TWOJEJ ŚMIERCI -MÓJ UKOCHANY MĘŻU. RANA NADAL BARDZO KRWAWI, A JA CIĄGLE BARDZO TĘSKNIĘ I PŁACZĘ. BARDZO CIEBIE KOCHAM MÓJ SKARBIE .JEŻELI SIĘ KOCHA TAK PRAWDZIWIE TO CZAS NIGDY NIE WYLECZY ŻADNEJ RANY PO TAK WIELKIEJ STRACIE JAKĄ TY JESTEŚ DLA MNIE.

MARIA


6yrs

PAMIĘTAMY, WSPOMINAMY, KOCHAMY . MARIA Z PRZYJACIÓŁMI

MARIA, MARTA ,ZYGMUNT


6yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
KOCHAM I TĘSKNIĘ .MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
DZIŚ TWOJE IMIENINY .KIEDYŚ DZIEŃ RADOSNY. DZISIAJ SMUTNY. KOCHAM CIEBIE BARDZO MÓJ MĘŻU I BARDZO TĘSKNIĘ ZA TOBĄ. MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
WSPOMINAMY,TĘSKNIMY . MARIA Z PRZYJACIÓŁMI

MARIA


6yrs

ŻYCZENIA URODZINOWE DLA CIEBIE BODZIU OD MARTY I ZYGMUNTA,JADWIGA K. DOŁĄCZA SIĘ DO NAJSERDECZNIEJSZYCH ŻYCZEŃ I TEJ PIĘKNEJ RÓŻY DLA BOGDANA

MARTA ,ZYGMUNT ,JADWIGA K.


6yrs

Image chosen by user
KOCHAM I BARDZO TĘSKNIĘ.DZIŚ SĄ TWOJE URODZINY,DAJĘ TOBIE TĘ RÓŻE RAZEM Z MOJĄ TĘSKNOTĄ MARIA

MARIA


6yrs

DZISIAJ SĄ PANA ,PANIE BOGDANIE URODZINY.PAMIĘTAMY JA I PANA ŻONA MARIA . RAZEM CZ.ESTO WSPOMINAMY I JEST SMUTNO,ŻE NIE MA PANA TUTAJ .BRAKUJE PANA BARDZO.CHCIAŁAM DOŁĄCZYĆ KWIATY, NA PANA URODZINY ALE "KOMPUTER" SIĘ ZBUNTOWAŁ. SĄSIADKA JADWIGA K. I MARIA

JADWIGA K. MARIA


6yrs

MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
MARIA

JADWIGA K. MARIA


6yrs

Image chosen by user
MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
MARIA

JADWIGA K. MARIA


6yrs

Image chosen by user
TĘSKNIĘ. MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
TĘSKNIĘ. MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
KOCHAM BARDZO I TĘSKNIĘ. RANA PO TWOIM" ODEJŚCIU " JEST NADAL I NADAL BARDZO BOLI . MARIA

MARIA


6yrs

Image chosen by user
PAMIĘTAMY.MARTA Z ZYGMUNTEM

MARTA ,ZYGMUNT


6yrs

Image chosen by user
WSPOMINAM PANA BARDZO CZĘSTO. PAMIĘTAM I WSPOMINAM PANA POMOC NA KTÓRĄ ZAWSZE MOGŁAM LICZYĆ I Z KTÓREJ CZĘSTO KORZYSTAŁAM I NIE MOGĘ ZROZUMIEĆ DLACZEGO TAK WSPANIALI LUDZIE TAK SZYBKO "ODCHODZĄ". SĄSIADKA JADWIGA K. I MARIA Z KTÓRĄ RAZEM WSPOMINAMY.

JADWIGA K. MARIA


6yrs

Image chosen by user
KOCHAM I TĘSKNIĘ MARIA PAMIĘTAMY WSPOMINAMY MARTA I ZYGMUNT

MARIA


6yrs

Image chosen by user
KOCHAM I TĘSKNIĘ

MARIA


6yrs

Image chosen by user
KOCHAM I TĘSKNIĘ

MARIA


6yrs

Image chosen by user
KOCHAM I TĘSKNIĘ

MARIA


6yrs

End of content

No more pages to load