Elżbieta Wójcikowska-Ociepa

This was published in the following publications on 26.02.2011:
Dziennik Łódzki

„Przy innym ogniu w inną noc - do zobaczenia znów”
Harcmistrzyni Elżbieta Wójcikowska-Ociepa odeszła na wieczną wartę.
Całe swoje życie poświęciła sprawie wychowania wielu pokoleń harcerskich.
Pełniąc rozliczne funkcje w Hufcu Łódź-Bałuty i Chorągwi Łódzkiej
dobrze zasłużyła się rozwojowi Harcerstwa Łódzkiego.
Żegnamy naszą Komendantkę.
Zuchy, harcerze i instruktorzy
Hufca ZHP Łódź-Bałuty „Promienistych”
Pogrzeb odbędzie się 1 marca 2011 r. (wtorek) o godz. 14.00
na Cmentarzu Komunalnym Doły.

Beach

„Idzie noc,
Słońce już zeszło z gór, zeszło z pól,zeszło z mórz,
W cichym śnie, spocznij już”

W dniu 22 lutego 2011 roku odeszła na wieczną wartę

Druhna hm. Elżbieta Wójcikowska-Ociepa
była Komendantka Hufca ZHP Łódź-Bałuty „Promienistych”

Dla wszystkich była wzorem spokoju, dobroci i oddania sprawom harcerskim.
Najbardziej Promienista z „Promienistych”.

Żegnamy Cię Elu – Czuwaj!

Byli Komendanci
Hufca „Promienistych”

Odprowadzimy Ją w Jej ostatnią drogę dnia 1 marca 2011 r. o godz. 14.00 na Cmentarzu Komunalnym na Dołach przy ul. Smutnej.

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user

jerzy Komos


11yrs

End of content

No more pages to load