Barbara Kukułka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2011
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 lutego 2011 roku zmarła moja kochana żona, mama i teściowa śp. Barbara Kukułka z domu Chełminiak lat 44. Msza św. żałobna wraz z pogrzebem odprawiona zostanie dnia 18.02.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Bartłomieja w Szadłowicach. Pogrążony w smutku MĄŻ z RODZINĄ

Plaża
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 lutego 2011 roku zmarła nasza kochana mama i teściowa śp. Barbara Kukułka z domu Chełminiak lat 44. Pogrążona w smutku CÓRKA SYLWIA z MĘŻEM</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
wieczny odpoczynek dla obydwoje sąsiadów!

rodzina Kostuchów z Gąsek


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kocham

corka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
RIP

Przechodzień


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zawsze będę pamiętać

córka


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kocham

sylwia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
córka


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
kochm cie mamo nazawsze w mym sercu


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHAM


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka Sylwia z rodziną


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sylwia


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>w 2 rocznicę</p> <p>Cieszyłam się tobą<br />powtarzałam, ze mam dla kogo zyc.<br />Nagle zadzwonil telofon,<br />powidzieli ze to koniec,<br />ze nie ma Cię<br />pustka ogarneła me serce<br />lzy płyna po mym policzku<br />bo serce teskni.<br />Ale wiem,<br />ze Ty na mnie patrzysz z gory i tez tesknisz.<br />Nie wiem co tam robisz<br />chociaz jestem ciekawa twego dalszego losu<br />i pamietaj jedno<br />Kochamy Cie wszyscy! </p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zięć


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

corka sylwia z Sandra


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zięć


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

w 2 rocznicę córka


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>w 2 rocznicę</p> <p>To już 2 lata odkąd Ciebie nie ma....<br />2 lata odkąd poznałam smak prawdziwego cierpienia....<br />Był czas kiedy chciałam iść za Tobą,<br />Chociaż wiedziałam,że to nie jest dobrą drogą<br />Trwałam w bólu,smutku i cierpieniu<br />Potrzebowałam kogoś kto pomógłby mi w wyciszeniu...<br />Było kilku takich dzieki którym trochę zapomniałam,<br />Ale wśród nich byli i tacy,<br />Przez których jeszcze bardziej cierpiałam....<br />Wiedziałam,że mogę liczyć na przyjaciół i rodzinę,<br />Ale nie zawsze między nami są same dobre chwile....</p>


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnuczka Sandra


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

wnuczka Sansra


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>dla mamy</p> <p>Kochana mamo<br />tak wiele bym chciała ci powiedzieć, lecz nie mogę<br />tak wiele bym chciała ci pokazać, lecz nie mogę<br />tak bym chciała cię przytulic, lecz nie mogę<br />dlaczego?<br />ponieważ nie ma cię tu<br />opuściłaś naszą krainę za szybko<br />miałaś tyle do zrobienia w naszej bajce<br />lecz ten u góry zdecydował,<br />że miałaś przyjść do niego,<br />widocznie byłaś mu potrzebna<br />i wierzę, że mimo mojego bólu, który noszę w sercu<br />z powodu twego braku bycia razem z nami<br />masz tam lepiej niż kiedykolwiek mogłaś mieć<br />teraz pewnie trzymasz miejsce dla mnie<br />i wierzę, że kiedyś jeszcze się spotkamy<br />i to czego teraz nie mogę,będę mogła w dalekiej przyszłości.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka sylwia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

córka sylwia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>kochamy</p> <p><span>Nigdy nie zapomnę Ciebie,<br />byłaś gwiazda na mym niebie,<br />która drogę mi oświetlała<br />i jak dobrze żyć- pokazywała.<br />I aniołem, który przy mnie stał,<br />i zawsze, gdy późno wracałam, się o mnie bał.<br />I nie raz przeze mnie płakałaś,<br />ale mimo to bardzo mnie kochałaś.<br />Świat bez Ciebie jest inny,<br />brzydki, ponury i dziwny.<br />I wszystko z trudnością mi przychodzi,<br />do mojej głowy nic mi nie wchodzi...<br />I często wspominam Ciebie,<br />i rozmyślam jak się masz w niebie.<br />Tak bardzo mi tęskno za Tobą,<br />byłaś dla mnie najważniejszą osobą..<br />I wiedz, Mamusiu, że Ciebie kocham,<br />mam się lepiej, już tyle nie szlocham!<br />I mam nadzieję że tam,<br />w niebieskiej krainie, kiedyś Cię spotkam :*</span></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>mama</p> <p><span>Jest mi smutno, bardzo źle,<br />bo nie zobaczę, mamo, Cię.<br />Odeszłaś sobie w ciemną dal,<br />a mi zostawiłaś smutek, rozpacz, żal.<br />Stojąc przy grobie myślę sobie, że<br />Bóg nie powinien zabierać mi Cię.<br />Kiedyś spotkamy na pewno się,<br />będziemy radować razem się.<br />Zawsze będę Cię kochać. Śpij spokojnie.</span></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sylwia i michał


14 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia