Barbara Kukułka

This was published in the following publications on 18.02.2011:
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 lutego 2011 roku zmarła moja kochana żona, mama i teściowa śp. Barbara Kukułka z domu Chełminiak lat 44. Msza św. żałobna wraz z pogrzebem odprawiona zostanie dnia 18.02.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Bartłomieja w Szadłowicach. Pogrążony w smutku MĄŻ z RODZINĄ

Beach
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 lutego 2011 roku zmarła nasza kochana mama i teściowa śp. Barbara Kukułka z domu Chełminiak lat 44. Pogrążona w smutku CÓRKA SYLWIA z MĘŻEM</p>

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
wieczny odpoczynek dla obydwoje sąsiadów!

rodzina Kostuchów z Gąsek


2yrs

Image chosen by user
kocham

corka


2yrs

Image chosen by user
RIP

Przechodzień


2yrs

Image chosen by user
Zawsze będę pamiętać

córka


2yrs

Image chosen by user
kocham

sylwia


3yrs

Image chosen by user
córka


10yrs

Image chosen by user
kochm cie mamo nazawsze w mym sercu


10yrs

Image chosen by user
KOCHAM


11yrs

Image chosen by user

córka Sylwia z rodziną


11yrs

Image chosen by user

sylwia


11yrs

Image chosen by user
<p>w 2 rocznicę</p> <p>Cieszyłam się tobą<br />powtarzałam, ze mam dla kogo zyc.<br />Nagle zadzwonil telofon,<br />powidzieli ze to koniec,<br />ze nie ma Cię<br />pustka ogarneła me serce<br />lzy płyna po mym policzku<br />bo serce teskni.<br />Ale wiem,<br />ze Ty na mnie patrzysz z gory i tez tesknisz.<br />Nie wiem co tam robisz<br />chociaz jestem ciekawa twego dalszego losu<br />i pamietaj jedno<br />Kochamy Cie wszyscy! </p>


13yrs

Image chosen by user

zięć


13yrs

Image chosen by user

corka sylwia z Sandra


13yrs

Image chosen by user

zięć


13yrs

Image chosen by user

w 2 rocznicę córka


13yrs

Image chosen by user
<p>w 2 rocznicę</p> <p>To już 2 lata odkąd Ciebie nie ma....<br />2 lata odkąd poznałam smak prawdziwego cierpienia....<br />Był czas kiedy chciałam iść za Tobą,<br />Chociaż wiedziałam,że to nie jest dobrą drogą<br />Trwałam w bólu,smutku i cierpieniu<br />Potrzebowałam kogoś kto pomógłby mi w wyciszeniu...<br />Było kilku takich dzieki którym trochę zapomniałam,<br />Ale wśród nich byli i tacy,<br />Przez których jeszcze bardziej cierpiałam....<br />Wiedziałam,że mogę liczyć na przyjaciół i rodzinę,<br />Ale nie zawsze między nami są same dobre chwile....</p>


13yrs

Image chosen by user

wnuczka Sandra


13yrs

Image chosen by user

wnuczka Sansra


13yrs

Image chosen by user
<p>dla mamy</p> <p>Kochana mamo<br />tak wiele bym chciała ci powiedzieć, lecz nie mogę<br />tak wiele bym chciała ci pokazać, lecz nie mogę<br />tak bym chciała cię przytulic, lecz nie mogę<br />dlaczego?<br />ponieważ nie ma cię tu<br />opuściłaś naszą krainę za szybko<br />miałaś tyle do zrobienia w naszej bajce<br />lecz ten u góry zdecydował,<br />że miałaś przyjść do niego,<br />widocznie byłaś mu potrzebna<br />i wierzę, że mimo mojego bólu, który noszę w sercu<br />z powodu twego braku bycia razem z nami<br />masz tam lepiej niż kiedykolwiek mogłaś mieć<br />teraz pewnie trzymasz miejsce dla mnie<br />i wierzę, że kiedyś jeszcze się spotkamy<br />i to czego teraz nie mogę,będę mogła w dalekiej przyszłości.</p>


14yrs

Image chosen by user

córka sylwia


14yrs

Image chosen by user

córka sylwia


14yrs

Image chosen by user
<p>kochamy</p> <p><span>Nigdy nie zapomnę Ciebie,<br />byłaś gwiazda na mym niebie,<br />która drogę mi oświetlała<br />i jak dobrze żyć- pokazywała.<br />I aniołem, który przy mnie stał,<br />i zawsze, gdy późno wracałam, się o mnie bał.<br />I nie raz przeze mnie płakałaś,<br />ale mimo to bardzo mnie kochałaś.<br />Świat bez Ciebie jest inny,<br />brzydki, ponury i dziwny.<br />I wszystko z trudnością mi przychodzi,<br />do mojej głowy nic mi nie wchodzi...<br />I często wspominam Ciebie,<br />i rozmyślam jak się masz w niebie.<br />Tak bardzo mi tęskno za Tobą,<br />byłaś dla mnie najważniejszą osobą..<br />I wiedz, Mamusiu, że Ciebie kocham,<br />mam się lepiej, już tyle nie szlocham!<br />I mam nadzieję że tam,<br />w niebieskiej krainie, kiedyś Cię spotkam :*</span></p>


14yrs

Image chosen by user
<p>mama</p> <p><span>Jest mi smutno, bardzo źle,<br />bo nie zobaczę, mamo, Cię.<br />Odeszłaś sobie w ciemną dal,<br />a mi zostawiłaś smutek, rozpacz, żal.<br />Stojąc przy grobie myślę sobie, że<br />Bóg nie powinien zabierać mi Cię.<br />Kiedyś spotkamy na pewno się,<br />będziemy radować razem się.<br />Zawsze będę Cię kochać. Śpij spokojnie.</span></p>


14yrs

Image chosen by user

sylwia i michał


14yrs

End of content

No more pages to load