Barbara Kukułka

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 18.02.2011
Gazeta Pomorska

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 lutego 2011 roku zmarła moja kochana żona, mama i teściowa śp. Barbara Kukułka z domu Chełminiak lat 44. Msza św. żałobna wraz z pogrzebem odprawiona zostanie dnia 18.02.2011 r. o godz. 13.00 w kościele parafii pw. św. Bartłomieja w Szadłowicach. Pogrążony w smutku MĄŻ z RODZINĄ

Plaża
<p>Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10 lutego 2011 roku zmarła nasza kochana mama i teściowa śp. Barbara Kukułka z domu Chełminiak lat 44. Pogrążona w smutku CÓRKA SYLWIA z MĘŻEM</p>

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika

michał


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

sylwia


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>W sercu żal</p> <p>Nigdy nie zapomnę Ciebie</p> <p>byłaś gwiazdą na mym niebie</p> <p>która drogę mi oświetlała</p> <p>i jak dobrze żyć pokazywała</p> <p>i aniołem który przymnie stał</p> <p>i zawsze gdy późno wracałam zawsze się o mnie bał</p> <p>i nie raz przeze mnie płakałaś</p> <p>ale mimo to bardzo mnie kochałaś</p> <p>świat bez ciebie jest inny</p> <p>brzydki ponury i zimny</p> <p>i wszystko z trudnością mi przychodzi</p> <p>do mojej głowy nic mi nie wchodzi</p> <p>i często wspominam Ciebie</p> <p>i rozmyślam jak się masz w niebie</p> <p>tak bardzo mi tęskno za Tobą</p> <p>Byłaś dla mnie najważniejszą osobą</p> <p>i wiedz mamusiu ze mnie kocham</p> <p>mam się lepiej już tyle nie szlocham</p> <p>i mam nadzieję że tam</p> <p>w niebieskiej krainie Cię kiedyś spotkam.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Brak mi Ciebie</p> <p>Jest mi smutno,bardzo źle</p> <p>bo nie zobaczę mamo Cię</p> <p>Odeszłaś sobie w ciemną dal,</p> <p>a mi zostawiłaś smutek,rozpacz, żal</p> <p>Stojąc przy grobie myślę sobie, że</p> <p>Bóg nie powinien zabrać mi Cię</p> <p>Kiedyś spotkamy na pewno się</p> <p>Będziemy razem radować się.</p> <p>Zawsze będę Cię kochać.Śpij spokojnie.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Brak mi Ciebie</p> <p>Jest mi smutno,bardzo źle</p> <p>bo nie zobaczę mamo Cię</p> <p>Odeszłaś sobie w ciemną dal,</p> <p>a mi zostawiłaś smutek,rozpacz, żal</p> <p>Stojąc przy grobie myślę sobie, że</p> <p>Bóg nie powinien zabrać mi Cię</p> <p>Kiedyś spotkamy na pewno się</p> <p>Będziemy razem radować się.</p> <p>Zawsze będę Cię kochać.Śpij spokojnie.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mama</p> <p><span>Mamo<br />Przytul mnie do siebie<br />pragnę poczuć Twoje ciepło<br />szepnij choćby jedno słowo<br />abym usłyszał tkliwy głos<br />nie zostawiaj mnie<br />bo tak ciężko w dzień<br />przytul i ochroń w noc<br />chciałbym rozmawiać z Tobą<br />a słyszę ciszę<br />wtulić się w ramiona<br />a czuję tylko marmurową płytę<br />zamiast błysku oczu<br />ogniki płonącego znicza<br />Mamo kocham Ciebie.</span></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>Mama</p> <p><span>Mamo<br />Przytul mnie do siebie<br />pragnę poczuć Twoje ciepło<br />szepnij choćby jedno słowo<br />abym usłyszał tkliwy głos<br />nie zostawiaj mnie<br />bo tak ciężko w dzień<br />przytul i ochroń w noc<br />chciałbym rozmawiać z Tobą<br />a słyszę ciszę<br />wtulić się w ramiona<br />a czuję tylko marmurową płytę<br />zamiast błysku oczu<br />ogniki płonącego znicza<br />Mamo kocham Ciebie.</span></p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

brak mi Ciebie


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

zięć


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwia z Michałem


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Sylwia z Michałem


14 l

<p>Kochamy Cię mamo.Jesteś w naszej pamięci na zawsze.Spoczywaj w pokoju.</p> <p>Biała cisza dzień się zaczał</p> <p>Nad polami,nad domami</p> <p>Chmury lekko ziemię kraszą</p> <p>Śniegowymi okruchami.</p> <p>Biel zakryje nasze wady,</p> <p>Nasze troski i złudzenia</p> <p>Księżyc się prześlizgnie blady</p> <p>Po pamięci nieistnienia.</p> <p>Będzie tylko cisza drgała</p> <p>Taka miękka i puszysta.</p> <p>Cisz która cie zabrała</p> <p>Na aniołów rajską przystań.</p> <p>Z utęsknieniem wypatruję</p> <p>Twoich kroków.Twoich śladów</p> <p>Ale serca juz nie czuję</p> <p>Pośród białej ciszy sadu.</p>


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Czas płynie, a ból pozostaje.


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Monika Krzysztof


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

dzien matki a ciebie nie ma


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Urszula i Edmund Bartczak


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostra Maria z mężem


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostra Maria z mężem


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostrzenica Monika z rodziną


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostrzenica Aneta z rodziną


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostrzenica Aneta z rodziną


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Alicja Wróblewska


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostra Krystyna z rodzina


15 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Siostra Krystyna z rodzina


15 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia