Andrzej Trzeciak
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2022
Nowiny
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 10.02.2022
Nowiny
„Bóg widzi śmierć inaczej niż my.
My widzimy ją jako ciemny mur,
Bóg jako bramę…”
Z wielkim żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
ś+p
Andrzeja Trzeciaka
wieloletniego dyrektora
Obwodu Lecznictwa Kolejowego w Rzeszowie
Żegnamy człowieka,
który do swojej profesji lekarza-chirurga podchodził
zawsze z wielką odpowiedzialnością i zaangażowaniem.
Żonie, Dzieciom oraz Bliskim
składamy najszczersze wyrazy współczucia,
wierząc, że nasza modlitwa i myśli
choć w małym stopniu przyniosą ukojenie
po stracie tak ważnej i bliskiej osoby.
Władysław Ortyl
Marszałek Województwa Podkarpackiego
wraz z Zarządem Województwa Podkarpackiego
„Żegnając przyjaciela, nie płacz,
ponieważ jego nieobecność ukaże ci to,
co najbardziej w nim kochasz”
Z głębokim żalem zawiadamiamy,
że w dniu 8 lutego 2022 roku, przeżywszy 70 lat,
odszedł od nas Najukochańszy Mąż, Tata i Dziadzio
lek. med. Andrzej Trzeciak
lekarz chirurg
i długoletni dyrektor rzeszowskiej Przychodni Kolejowej.
Msza Św. żałobna odprawiona zostanie
w poniedziałek 14 lutego 2022 r. o godz. 14.30
w kaplicy na Cmentarzu Wilkowyja w Rzeszowie.
Pogrążona w żałobie
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Karolina Trzeciak-Wach z rodziną
3 l
Liść na wietrze
3 l
Marta B
4 l
stan Trzeciak
4 l
stan Trzeciak
4 l
Adam Huss
4 l