Teresa Zaradniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2020
Głos Wielkopolski

„I żadna łza, i żadna myśl, i żadna chwila, i rok
n ie przeszły, nie przepadły, ale idą wiecznie…”
C.K. Norwid

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22.10.2020 r. zmarła przeżywszy 68 lat
nasza ukochana Siostra

ś+ p

Teresa Zaradniak

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 30.10.2020 r. o godz. 11.00
w kościele pw. św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku
na cmentarzu w Koźminie Wielkopolskim przy ul. Poznańskiej.

Pogrążeni w żałobie
Ewa, Basia, Justyn

Plaża

Księdzu Kanonikowi Zygmuntowi Lewandowskiemu ,
Duchowieństwu Koźmińskiemu,
Księdzu Kanonikowi Jerzemu Ranke,
przybyłym Księżom
za wszystkie msze św. i modlitwy,
Siostrom Elżbietankom,
Panu Kościelnemu Jarkowi Bartczakowi za wszystko,
Panu Burmistrzowi i Radnym Rady Miejskiej
w Koźminie Wlkp.,
Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp.,
Służbie Zdrowia
z Koźmińskiego Centrum Medycznego
i krotoszyńskiego szpitala,
niezawodnym Mieszkańcom Nowego Rynku
i ulic przyległych za sąsiedzkie pospolite ruszenie,
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym
i każdemu, kto w tym trudnym czasie
pomógł nam w jakikolwiek sposób,
Wszystkim za zamówione msze św.,
za ofiarowane komunie św., za duchowe wsparcie,
za kwiaty i udział w uroczystości pogrzebowej
naszej ukochanej Siostry

ś+p
Teresy Zaradniak

składamy szczere
Bóg zapłać!

Ewa, Basia, Justyn Zaradniak

Kochani
Ewuniu, Basiu, Justynie
z głębokim bólem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Waszej kochanej siostry

ś+p

Teresy

Łącząc się z Wami w żałobie,
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
kuzynostwo
Mieczysława, Maria, Hania z Mirkiem,
Mateusz z rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, dobrych Świąt. Bądź TAM szczęśliwa kochana

Ela


2 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
....myślę o Tobie kochana

Ela


3 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie na Świąteczny Czas

E.


6 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana, ja dziś myślami z Tobą...

Ela


7 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
...smutno tak...i tak żal...

Ela


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
....tyle lat....myślę o Tobie, o tej Twojej samotnej podróży w jedną stronę, takiej niechcianej.....i wiesz, ciągle nie pogodziłam się. Mam tylko nadzieję, że Tobie jest tam dobrze.....gdybyś mogła mi to powiedzieć.......

Ela


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, imieninowe życzenia i światełko pamięci dla Ciebie.

Ela


8 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie na URODZINY, myśli i dobre wspomnienia.

Ela


9 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie latem, a ja....myślami z Tobą.

Ela


10 mies.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, wiosna w rozkwicie, tak cudnie zielono, żółto, różowo....Wielkanoc za chwilę....dobrych Świąt kochana. Pamiętam o Tobie.

Ela


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Zadzwoniłabym gdybym znała numer telefonu do Nieba Powiedziałabym czego jeszcze mi w życiu potrzeba Może nawet bym list do Ciebie dzisiaj napisała gdybym tylko Twój adres pobytu znała Umówiłybyśmy się w galerii handlowej wiesz - takiej całkiem nowej Albo nie zaprosiłabym Ciebie do domu mojego bardzo przytulnego Siedziałybyśmy razem długo w noc i opowiadały wrażeń cała moc Herbatkę z sokiem malinowym bym Tobie zaparzyła chociaż nie pamiętam czy taką lubiłaś Opowiedziałabym - co się wydarzyło w czasie kiedy Cię przy mnie już nie było Powiedziałabyś mi może w ten wieczór wyjątkowy bym już nie musiała łamać sobie głowy Jak jest tam - po drugiej tęczy stronie Kiedy nadejdzie naszych dni już koniec I tak - na niby - z Tobą te herbatkę dziś wypiję w nadziei, że ktoś kiedyś mnie na taką zaprosi - póki jeszcze żyję...

Małgosia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
" Niebo ziemi Niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia......" Dobrych Świąt Tereniu.

Ela


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na zawsze w moim sercu

Małgosia


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
...pamiętam, wspominam i świętuję dzisiaj z Tobą.

Ela


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
....pamiętam, wspominam i świętuję dzisiaj z Tobą.

Ela


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, dziś kolejna rocznica....żal i smutek ciągle takie same i ciągle nie mogę się pogodzić...Myślę o Tobie, pozdrawiam. Bądź TAM szczęśliwa.

Ela


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana, dziś dla Ciebie moje myśli, wspomnienia i kwiatki, najpiękniejsze..... Dobrych, szczęśliwych chwil w DNIU IMIENIN....

E.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci posyłam dla Ciebie

E.


1 r

Urodzinowe światełko dla Ciebie. Pamiętam, wspominam....miej piękny dzień.

E.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
.....jesień już,

E.


1 r

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wielkanoc za chwilę....pamiętam o Tobie. Dobrych. szczęśliwych Świąt.

E.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
....wiosna już,

E.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj pierwszy dzień zimy, Boże Narodzenie za chwilę.....miej dobry Świąteczny czas Tereniu

E.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
......pamiętam!!! Smutno tak i żal wielki i łez powstrzymać nie można i...

E.


2 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia