Teresa Zaradniak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 28.10.2020
Głos Wielkopolski

„I żadna łza, i żadna myśl, i żadna chwila, i rok
n ie przeszły, nie przepadły, ale idą wiecznie…”
C.K. Norwid

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22.10.2020 r. zmarła przeżywszy 68 lat
nasza ukochana Siostra

ś+ p

Teresa Zaradniak

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 30.10.2020 r. o godz. 11.00
w kościele pw. św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku
na cmentarzu w Koźminie Wielkopolskim przy ul. Poznańskiej.

Pogrążeni w żałobie
Ewa, Basia, Justyn

Plaża

Księdzu Kanonikowi Zygmuntowi Lewandowskiemu ,
Duchowieństwu Koźmińskiemu,
Księdzu Kanonikowi Jerzemu Ranke,
przybyłym Księżom
za wszystkie msze św. i modlitwy,
Siostrom Elżbietankom,
Panu Kościelnemu Jarkowi Bartczakowi za wszystko,
Panu Burmistrzowi i Radnym Rady Miejskiej
w Koźminie Wlkp.,
Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp.,
Służbie Zdrowia
z Koźmińskiego Centrum Medycznego
i krotoszyńskiego szpitala,
niezawodnym Mieszkańcom Nowego Rynku
i ulic przyległych za sąsiedzkie pospolite ruszenie,
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym
i każdemu, kto w tym trudnym czasie
pomógł nam w jakikolwiek sposób,
Wszystkim za zamówione msze św.,
za ofiarowane komunie św., za duchowe wsparcie,
za kwiaty i udział w uroczystości pogrzebowej
naszej ukochanej Siostry

ś+p
Teresy Zaradniak

składamy szczere
Bóg zapłać!

Ewa, Basia, Justyn Zaradniak

Kochani
Ewuniu, Basiu, Justynie
z głębokim bólem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Waszej kochanej siostry

ś+p

Teresy

Łącząc się z Wami w żałobie,
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
kuzynostwo
Mieczysława, Maria, Hania z Mirkiem,
Mateusz z rodziną

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Pamiętam

M


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochana, dla Ciebie...

Ela


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, wszystkiego dobrego w DNIU IMIENIN, bądź TAM szczęśliwa...

E.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Twoje URODZINY dzisiaj Tereniu, miej dobry, szczęśliwy czas....

E.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
.....w ostatni dzień lata....

E.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
.....myślę o Tobie.

E.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
....pamiętam, wspominam.

E.


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
....dobrych Wielkanocnych Świąt..pamiętam, wspominam.

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie Tereniu...smutno dziś deszczowo...

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, dobrych Świąt....

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
wspominam

Małgosia


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Światełko pamięci dla Ciebie Tereniu i dobre, serdeczne wspomnienia...

Ela


3 l

Pamiętam o Tobie....

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
......jesień... taka piękna, pozdrawiam Cię Tereniu wszystkimi jej kolorami, pamiętam...

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Imieninowo Cię wspominam...

Malgosia Piestrzynska


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, wspominam Cię dzisiaj w sposób szczególny, bo to Twoje URODZINY. Posyłam kwiatki, najpiękniejsze, światełko i moje myśli....

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Lato takie gorące....posyłam Ci moje myśli i Cię pozdrawiam.

Ela


3 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, dobrych Wielkanocnych Świąt...

Ela


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wiosna już.....a Ty Gdzieś Tam. Pamiętam, wspominam....

Ela


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dla Ciebie Tereniu, na Świąteczny Czas.... Pamiętam o Tobie.

Ela


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, posyłam dla Ciebie zaduszkowe światełko ....

Ela


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Brakuje mi naszych długich rozmów. Wierzę, że jesteś w Niebie.

Małgosia Piestrzyńska


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tereniu, już cały rok minął, a Twoja niechciana podróż nie ma końca...... ale jesteś w moich myślach, wspomnieniach, pamięci.... i tak już zostanie.

Ela


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dzisiaj Twoje IMIENINY Tereniu, wspominam.... i światełko pamięci posyłam.

Ela


4 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia