Teresa Zaradniak

This was published in the following publications on 28.10.2020:
Głos Wielkopolski

„I żadna łza, i żadna myśl, i żadna chwila, i rok
n ie przeszły, nie przepadły, ale idą wiecznie…”
C.K. Norwid

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 22.10.2020 r. zmarła przeżywszy 68 lat
nasza ukochana Siostra

ś+ p

Teresa Zaradniak

Msza św. żałobna zostanie odprawiona w dniu 30.10.2020 r. o godz. 11.00
w kościele pw. św. Wawrzyńca w Koźminie Wielkopolskim,
po której nastąpi odprowadzenie Zmarłej na miejsce wiecznego spoczynku
na cmentarzu w Koźminie Wielkopolskim przy ul. Poznańskiej.

Pogrążeni w żałobie
Ewa, Basia, Justyn

Beach

Księdzu Kanonikowi Zygmuntowi Lewandowskiemu ,
Duchowieństwu Koźmińskiemu,
Księdzu Kanonikowi Jerzemu Ranke,
przybyłym Księżom
za wszystkie msze św. i modlitwy,
Siostrom Elżbietankom,
Panu Kościelnemu Jarkowi Bartczakowi za wszystko,
Panu Burmistrzowi i Radnym Rady Miejskiej
w Koźminie Wlkp.,
Szkole Podstawowej nr 1 w Koźminie Wlkp.,
Służbie Zdrowia
z Koźmińskiego Centrum Medycznego
i krotoszyńskiego szpitala,
niezawodnym Mieszkańcom Nowego Rynku
i ulic przyległych za sąsiedzkie pospolite ruszenie,
Rodzinie, Przyjaciołom, Znajomym
i każdemu, kto w tym trudnym czasie
pomógł nam w jakikolwiek sposób,
Wszystkim za zamówione msze św.,
za ofiarowane komunie św., za duchowe wsparcie,
za kwiaty i udział w uroczystości pogrzebowej
naszej ukochanej Siostry

ś+p
Teresy Zaradniak

składamy szczere
Bóg zapłać!

Ewa, Basia, Justyn Zaradniak

Kochani
Ewuniu, Basiu, Justynie
z głębokim bólem i żalem
przyjęliśmy wiadomość o odejściu
Waszej kochanej siostry

ś+p

Teresy

Łącząc się z Wami w żałobie,
składamy najszczersze wyrazy współczucia.
kuzynostwo
Mieczysława, Maria, Hania z Mirkiem,
Mateusz z rodziną

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Tereniu, dobrych Świąt. Bądź TAM szczęśliwa kochana

Ela


2mos

Image chosen by user
....myślę o Tobie kochana

Ela


3mos

Image chosen by user
Dla Ciebie na Świąteczny Czas

E.


6mos

Image chosen by user
Kochana, ja dziś myślami z Tobą...

Ela


7mos

Image chosen by user
...smutno tak...i tak żal...

Ela


8mos

Image chosen by user
....tyle lat....myślę o Tobie, o tej Twojej samotnej podróży w jedną stronę, takiej niechcianej.....i wiesz, ciągle nie pogodziłam się. Mam tylko nadzieję, że Tobie jest tam dobrze.....gdybyś mogła mi to powiedzieć.......

Ela


8mos

Image chosen by user
Tereniu, imieninowe życzenia i światełko pamięci dla Ciebie.

Ela


8mos

Image chosen by user
Dla Ciebie na URODZINY, myśli i dobre wspomnienia.

Ela


9mos

Image chosen by user
Dla Ciebie latem, a ja....myślami z Tobą.

Ela


10mos

Image chosen by user
Tereniu, wiosna w rozkwicie, tak cudnie zielono, żółto, różowo....Wielkanoc za chwilę....dobrych Świąt kochana. Pamiętam o Tobie.

Ela


1yr

Image chosen by user
Zadzwoniłabym gdybym znała numer telefonu do Nieba Powiedziałabym czego jeszcze mi w życiu potrzeba Może nawet bym list do Ciebie dzisiaj napisała gdybym tylko Twój adres pobytu znała Umówiłybyśmy się w galerii handlowej wiesz - takiej całkiem nowej Albo nie zaprosiłabym Ciebie do domu mojego bardzo przytulnego Siedziałybyśmy razem długo w noc i opowiadały wrażeń cała moc Herbatkę z sokiem malinowym bym Tobie zaparzyła chociaż nie pamiętam czy taką lubiłaś Opowiedziałabym - co się wydarzyło w czasie kiedy Cię przy mnie już nie było Powiedziałabyś mi może w ten wieczór wyjątkowy bym już nie musiała łamać sobie głowy Jak jest tam - po drugiej tęczy stronie Kiedy nadejdzie naszych dni już koniec I tak - na niby - z Tobą te herbatkę dziś wypiję w nadziei, że ktoś kiedyś mnie na taką zaprosi - póki jeszcze żyję...

Małgosia


1yr

Image chosen by user
" Niebo ziemi Niebu ziemia, wszyscy wszystkim ślą życzenia......" Dobrych Świąt Tereniu.

Ela


1yr

Image chosen by user
Na zawsze w moim sercu

Małgosia


1yr

Image chosen by user
...pamiętam, wspominam i świętuję dzisiaj z Tobą.

Ela


1yr

Image chosen by user
....pamiętam, wspominam i świętuję dzisiaj z Tobą.

Ela


1yr

Image chosen by user
Tereniu, dziś kolejna rocznica....żal i smutek ciągle takie same i ciągle nie mogę się pogodzić...Myślę o Tobie, pozdrawiam. Bądź TAM szczęśliwa.

Ela


1yr

Image chosen by user
Kochana, dziś dla Ciebie moje myśli, wspomnienia i kwiatki, najpiękniejsze..... Dobrych, szczęśliwych chwil w DNIU IMIENIN....

E.


1yr

Image chosen by user
Światełko pamięci posyłam dla Ciebie

E.


1yr

Urodzinowe światełko dla Ciebie. Pamiętam, wspominam....miej piękny dzień.

E.


1yr

Image chosen by user
.....jesień już,

E.


1yr

Image chosen by user
Wielkanoc za chwilę....pamiętam o Tobie. Dobrych. szczęśliwych Świąt.

E.


2yrs

Image chosen by user
....wiosna już,

E.


2yrs

Image chosen by user
Dzisiaj pierwszy dzień zimy, Boże Narodzenie za chwilę.....miej dobry Świąteczny czas Tereniu

E.


2yrs

Image chosen by user
......pamiętam!!! Smutno tak i żal wielki i łez powstrzymać nie można i...

E.


2yrs

End of content

No more pages to load