Waldemar Szkiela

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 23.08.2019
Głos Koszaliński

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 21 sierpnia 2019 roku odszedł nasz Kochany Mąż, Tata, Dziadek, Brat i Teść Śp. Waldemar Szkiela Ceremonia pogrzebowa rozpocznie się 24 sierpnia 2019 roku o godz.12.30 w Kaplicy na Cmentarzu Komunalnym w Koszalinie. Pogrążona w smutku Rodzina

Plaża

Ze smutkiem żegnamy
Waldemara Szkielę

Rodzinie i Bliskim
składamy
wyrazy głębokiego współczucia.
Koleżanki i Koledzy
z Grupy Konsalnet

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Oddałabym wszystko,żebyś był ...

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
KOCHANY MÓJ BRACISZKU- zostawiłeś po sobie łzy-łzy,które nigdy nie wyschną !!!

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany mój braciszku ,zostawiłeś po sobie łzy-łzy,które nigdy nie wyschną !!!

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Cierpię,bardzo cierpię - tak już chyba zostanie do końca mych dni !! Upadłam i nie mogę się podnieść!!!

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie wiem,czy kiedyś się podniosę !!! Trzy miesiące- mało czy dużo ??? Dla mnie całe WIEKI !!! Staram się,staram się mój kochany braciszku nie cierpieć ale … nie daje rady,nie mam siły,brak mi odwagi !!! Wierzę i … nie wierzę !!! Zadałeś mi potworny ból swoim odejściem !!!! Wiem,że nie chciałeś,wiem,że chciałeś tak bardzo chciałeś żyć !!!! Do kogo mogę mieć dzisiaj żal??!!! Do Ciebie !!!??? Nie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam żal do Pana Boga !!! Bo zabrał nam Ciebie !!! Mam żal !!! Potworny żal i pretensje !!! Powiem Mu to !!! Powiem ,wykrzyczę jak ..dołączę do Ciebie !!! Kiedyś tam …..kiedyś tam …..

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nasze rozstanie kochany mój braciszku stało się pewnością, spotkanie kiedyś tam jest dla mnie ,nadzieją !! Tęsknię za Toba i wciąż nie wierzę !!

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nie dajesz mi zapomnieć o sobie,nie dajesz bo Ty nie chcesz a ja nie mogę !!! Nie znajduję sił,nie chcę i nie umiem !!!! Zyjesz codziennie w moich myślach,wspmnieniach w moim sercu mój ukochany braciszku

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Moje cierpienie nie ma końca.. pada deszcz ,strumienie łez też padają z mych oczu

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Serce moje pęka z bólu mój kochany braciszku .Stawiam Ci świeczkę .Niech Ci płonie i nigdy nie zgaśnie do końca świata !! Kocham Cię i bardzo tęsknię

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Okropny ból w sercu mam,minęło zaledwie 2,5 miesiąca odkąd odszedłeś a dla mnie to cała wieczność !! Takiego brata,jakim Ty byłeś nie zastąpi mi nikt !!!!! Serce moje pękło na milion kawałków!!! Każdego dnia,w każdej godzinie i sekuncie myślę o Tobie !! Stawiam Ci mój kochany symboliczną świeczkę Niech Ci się świeci do końca świata i do końca moich dni tu na tej ziemi

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany mój braciszku -nikt nigdy na zatrzyma mi łez,które bezsilnie spływają mi z oczu !!! Nie wierzyłam,że to ja postawię Ci świeczkę pamięci !! Zły los okrutnie mnie skrzywdził .Pamięc o Tobie trwa i trwać będzie do końca moich dni

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspomnienie o Tobie nigdy nie znikną,rany na sercu nigdy się nie zabliżnią!!! Mam ślady łez,które nigdy nie wyschną !! Mój kochany braciszku jak mi cięzko..bez Ciebie

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Nieważne,czy minął rok,dzień,miesiąc czy też lata Ty odszedłeś na zawsze,ja straciłam kochanego brata.Gdy smutek boli a słowa zbyt małe by rozpacz wypowiedzieć zostają tylko ...milczenie i łzy

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Dwa miesiące temu byłam przy Tobie ,dzisiaj już tylko piszę.To przynosi mi ulgę.Ty milczysz....jesteś w moim sercu,myślach ...wspomnieniach mój nieodżałowany braciszku

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
ciężko mi ,bardzo mi ciężko

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na to pożegnanie nie byłam gotowa.Wspomnienie o Tobie wywułuje u mnie morze łez mój kochany braciszku.

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Na to pożegnanie nie byłam gotowa.Wspomnienie o Tobie wywołuje u mnie morze łez mój kochany jedyny braciszku .

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kto Cię poznał,to pokochał ,kto pokochał tęskni za Tobą mój kochany,jedyny braciszku

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Kto Cię poznał ,ten pokochał.Kto pokochał,tęskni za Tobą mój kochany braciszku

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Co robić,jak życ bez Ciebie ?? ILE jeszcze lat tego cierpienia ?!!!

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Każdego dnia,w każdej godzinie,minucie,​se​kuncie myślę o Tobie mój jedyny,​niepowtarzal​ny ukochany braciszku !! Byliśmy jak gdyby jednym organizmem !!! Dzieliła nas tylko różnica 1,4 miesiące wieku !! Ja byłam starsza od Ciebie !!! Dlaczego Ty przede mną !!!???????? Potworny żal, potworny ból przeżywam po stracie Ciebie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​​!!!!!!!!

Danuta Szkiela- Wójcicka


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ciężko mi na duszy kochany mój braciszku ,bardzo mi ciężko !! Staram się odpędzać myśli ale ..to się nie udaje.Potworny ból po stracie Ciebie nie daje mi żyć !!!!

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Jest na tym świecie taki smutek,którego nie można zastąpić nawet łzami !!! Cierpię braciszku kochany ..bardzo cierpię Próbuję ze wszystkich sił uwierzyć ,że Ciebie nie ma a jednocześnie nie wierzę !!! Myślę o Tobie,płaczę za Tobą i tęsknię potwornie !! Sądzę ,ze odzyskam spokój jak dołączę do Ciebie Twoja bardzo kochająca Cię siostra Dana

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
dwa miesiące jak poszedłeś do szpitala,dwa miesiące temu żyłeś ….dzisiaj zostały mi tylko łzy

DANUTA WÓJCICKA


6 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia